Ověřeno našimi zákazníky

Anonym, 20.11.2021
Anonym, 20.11.2021
Anonym, 03.11.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Zabezpečení bytu nepodceňujte

04.12.2021 - Zabezpečení bytu nepodceňujte nebo budete litovat... Mrkněte na snadné řešení.

Nejlepší fotopast s cloudovým uložištěm

04.11.2021 - Fotopast s ukládáním záznamů na cloud? Dnes již běžná věc. Mrkněte na náš článek.

Čelovka na běhání – běžecká výbava pro každého

29.10.2021 - Průvodce výběrem LED čelovek na běhání 2021.

Dětské chytré hodinky v češtině

04.10.2021 - Už jste viděli naše dětské chytré hodinky v češtině? Pokud ne, přečtěte si následující článek.

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Batoh s kapsou na notebook

Batoh s kapsou na notebook

Praktických doplňků není nikdy dost, usnadňují život a pomáhají nám i při každodenní práci. Jednou z takových užitečných věcí je bezesporu batoh, v němž si můžete přenášet také tablet nebo notebook. U této choulostivé elektroniky platí, že bezpečnost je až na prvním místě. S kvalitně provedeným polstrováním se ale nemusíte obávat nárazu nebo pádu s fatálními následky. Ať už jde o práci nebo zábavu, bude vám tento spolehlivý nosič sloužit i dlouhé roky.

Na přednášku do školy nebo do kanceláře

Dnešní životní styl je hodně rychlý, nemůžeme si dovolit čekat ani hodinu, musíme mít elektroniku neustále při ruce. Máme v ní poznámky z přednášek nebo pracovní záležitosti, jejím prostřednictvím najdeme potřebná data prakticky okamžitě. Nejde jen o design, ale také praktičnost. Té ale naštěstí batoh na notebook Kingsons Elite 15,6“ nabízí opravdu hodně. Boční kapsy mohou posloužit na různé drobnosti, přední kapsa je pak určená třeba na doklady, mobil nebo propisku a peněženku. Všechno důležité na jednom místě, už nebudete hledat klíče, vizitky nebo zápisník. Vejde se sem i tričko nebo jiné oblečení, ale třeba i malá lahev s vodou. Záleží jen na vás, co potřebujete mít právě dnes u sebe.

Celodennímu nošení už nic nebrání

V minulosti mohl být batoh s kapsou na notebook trochu nepohodlný při delších cestách, dnešní model ale nabídne systém větrání AIR PASSAGE, díky němuž je možné celodenní nošení i bez propocených zad. O komfort je tedy postaráno, další výhodou pak je lehkost nylonového materiálu, jenž úspěšně odolá i dešťovým kapkám nebo dokonce přímo polití vodou. Malé nehody s otevřenou PET lahví se mohou stát kdykoliv, pokud jste na ně připraveni, jen dobře! Je také velmi pevný, galvanizované zipy zaručují odolnost před korozí. A přitom sám o sobě váží jen jeden kilogram, i z tohoto důvodu je nylon tak oblíbený. Připomíná totiž pavoučí nit, nejen svou lehkostí, ale také pevností. 

Bezpečnost před nenechavci je důležitá

Díky bedernímu polstrování mohou být vaše doklady nebo peněženka v bezpečí. Jde také o velmi praktickou kapsu, ke které se zloděj nedostane, když budete mít batoh na zádech. Nemusíte se tedy vůbec ohlížet a obávat se větší koncentrace lidí, kam se podobní nenechavci snadno vmísí a potom společně s lupem po anglicku vytratí. Je malá, ale skutečně důmyslná, a především pak stoprocentně bezpečná za každé situace. Ochrání vaše cennosti, zaručuje spolehlivost, ať už jí svěříte jakoukoliv důležitou maličkost. Pokud jste prakticky dennodenně na cestách, je batoh s kapsou na notebook vítaným společníkem. Nebude překážet ani v autobusu nebo vlaku, snadno si jej dáte k nohám při sezení v metru, nabídne komfort pro vaši elektroniku i pro vás. A to je na cestách naprosto klíčové!

Prostorná kapsa poslouží každému notebooku

Batoh s kapsou na notebook poslouží majiteli každého zařízení až do velikosti 15,6“ (tj. 39,6 centimetru), což je drtivá většina moderních přístrojů. Zkrátka nepřijdete ani tehdy, když s sebou nosíte iPad, případně tablet. Další vnitřní kapsa totiž nabízí dostatek prostoru až do velikosti 9,7“ pro toto zařízení. Pak už stačí mít jen mobil v postranní kapse, víc elektroniky ke každodennímu životu už nepotřebujeme, že? Černá barva batohu se pak dá dobře zkombinovat s oblečením a je zcela univerzální, takže i módě je zde učiněno zadost. Díky bočním kapsám a přední kapse na zip tak nemůže být o nedostatku místa ani řeči. Hodně určitě napoví také rozměry, výška činí 400 mm, šířka 300 a hloubka batohu je 125 milimetrů. Na pracovní schůzky nebo malé výlety je tak skutečně ideální.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů