Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé objednání, rychlé vyzvednutí
Anonym, 14.09.2021
Výhody: Rychlost,ochota
Anonym, 13.09.2021
Anonym, 03.09.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

04.08.2021 - Hledáte mini kamerku do bytu? Mrkněte na naši novinku Cel-Tec Cube Cam 33 Mini.

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

Full HD kamera do auta

04.05.2021 - Představujeme vám autokameru se třemi kamerami. Mrkněte na její představení.

Bezdotykový teploměr CEM DT-8806H je praktický pro školní zařízení i velké firmy

Bezdotykový teploměr

Dávno pryč už je doba teploměrů naplněných rtutí, které se velmi snadno rozbíjejí a mohou tak být i nebezpečné. Dnešní metody měření teploty u dětí a dospělých jsou o poznání modernější, což potěší nejen lékaře, kteří budou mít perfektní přehled do své dokumentace. A získají relevantní informace pro další možnou léčbu. Nejlepší teploměry na trhu změří teplotu skutečně rychle, dokonce ještě dřív než za vteřinu. A je jasné, že taková věc hodně usnadní každodenní život, nejen pokud je stále aktuální hrozbou Covid-19…

Značka CEM přináší kvalitu pro celý svět

Nejen v tuzemsku, ale i daleko za hranicemi je populární značka CEM, která už působí na trhu prakticky tři dekády. Je to právě lékařský bezdotykový teploměr, jenž je vlajkovou lodí firmy s více než tisícovkou zaměstnanců – v sortimentu bychom však našli i multimetry, detektory plynu a další produkty.

Vyzrát na předškolní děti nebývá snadné, nejen při podávání léků, efektivním řešením je při horečkách bezkontaktní měření teploty, kdy můžete mít přehled kdykoliv, aniž by to snad vaši ratolest nějak omezovalo. Snad vůbec nejlepší referencí zde bude, že tento infra teploměr je běžně využíván v lékařských ordinacích a nemocnicích, oceňují jej tedy i profesionálové a neslouží jen pro měření teploty u nemocných dětí doma. Je totiž velmi přesný a spolehlivý, snese i vysokou zátěž a může se tedy bez obav použít i tehdy, pokud je třeba uskutečnit několik desítek nebo i stovek měření v relativně krátkém časovém úseku.

Umí být i velmi praktickou součástí domácnosti

Potřebujete změřit teplotu kočce nebo byste ověřili, jestli není připravovaná dětská výživa příliš horká? I tehdy můžete využít lékařský bezdotykový teploměr, díky němuž dostanete přesnou odpověď během okamžiku. Stačí jej pouze uchopit do ruky a stisknout příslušné tlačítko, není tedy nutné žádné zdlouhavé nastavování. Přímý kontakt s měřeným povrchem není nutností, dnešní technologie jej už nevyžadují. Rozsah měření tělesné teploty je mezi 32 a 42,5 stupni Celsia, pečlivě se tak prověří nejen podchlazení, ale i vysoká horečka, při které už je nutný odborný lékařský dohled. Pokud jde o teplotu povrchů, maximální zjistitelná teplota je na šedesáti stupních Celsia. Stačí jediné, nastavit, jestli se má měřit lidské tělo nebo nějaký povrch, popřípadě i dětská výživa či vodní lázeň.

Přesnost je naprostou samozřejmostí – bezkontaktní měření teploty s přesností na 0,1 stupně Celsia zaručí úplně jinou spolehlivost než dříve tolik používané rtuťové teploměry. Kromě toho si tento přístroj zapamatuje více než třicet posledních měření a nepotřebuje zdroj elektrické energie, neboť mu postačí dvě klasické tužkové baterie. Nikdo se tak nemusí zdržovat s nabíjením nebo později například i servisní výměnou akumulátoru. Tužkové baterie se doma najdou vždycky, odběr energie je zde naprosto minimální.

Přehledné LCD s podsvícením je velmi praktické

Infra teploměr pracuje spolehlivě i za snížené viditelnosti, neboť je vybaven LCD displejem s patřičným podsvícením. Lehký, skladný, snadno přenosný a schopný fungovat bez přestávek po dlouhou dobu, to vše dělá z tohoto pomocníka ideálního partnera nejen pro odborný lékařský personál. Prim zde hraje i jednoduché nastavení a automatické vypnutí, které při delší nečinnosti šetří baterie.

Profesionální vybavení na nejvyšší možné úrovni, měření teploty jako na pohotovosti, precizní a bleskové. CEM dodává produkty na všechny kontinenty a patří k oblíbeným společnostem, má mj. i vlastní pobočku v Německu. Vysoký standard produktů a jejich pečlivá kontrola před uvedením do prodeje, zdravotně nezávadné materiály s prvotřídním dílenským zpracováním a s tím související dlouholetá životnost – co ještě víc dodat?

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů