Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé objednání, rychlé vyzvednutí
Anonym, 14.09.2021
Výhody: Rychlost,ochota
Anonym, 13.09.2021
Anonym, 03.09.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

04.08.2021 - Hledáte mini kamerku do bytu? Mrkněte na naši novinku Cel-Tec Cube Cam 33 Mini.

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

Full HD kamera do auta

04.05.2021 - Představujeme vám autokameru se třemi kamerami. Mrkněte na její představení.

Čelovka na běhání – běžecká výbava pro každého

čelovka na běhání

Zdravá strava a pohyb je tématem k diskusi na odborných besedách, v rodinném kruhu, v hospůdkách i jen tak mezi řečí. Srovnáváme si krabičkovou dietu, vhodné potraviny a zdravé nápoje. Někdo pak přidá zimní lyžování na horách, jiný letní výlety na kole. Celoroční pravidelný sport si ale spousta lidí většinou dovolit nemůže. Pokud ovšem nějaký sport chceme dělat pravidelně, proč nezkusit běh?

K tomu nám stačí kvalitní obuv a běžecké oblečení. Chuť si zasportovat… a vydržet u toho. Ale stejně jako u mnoha jiných sportů je třeba myslet i na bezpečnost. Na kolo nebo na lyže se nepouštíme bez přílby – u dětí je to dvojnásob důležité. Stejně tak je třeba dbát na bezpečnost i u běhání. Jakkoli to vypadá, že stačí se obout a vyběhnout, neměli bychom, obzvláště na podzim a v zimě, kdy se brzy stmívá a je šero, zapomenout i na další doplňky – například čelovka na běhání je v tomto období velice užitečná. Nejenom pro nás, i naše děti bude běžecká čelovka chránit a zviditelní je na dálku.

Kvalitní nabíjecí čelovka vydrží po nabití několik hodin, takže se nemusíte bát, že přestane svítit, než se dostanete domů. Má skvělý dosvit a můžete si zvolit režim svícení. Dobíjecí čelovka je ideální i v situacích, kdy si chcete zaběhat třeba na dovolené – akumulátorové nebo klasické baterie zaručují bezproblémové dobití. Takže čelovka dobíjecí je určitě na cestách dobrá volba. Čelovka na běhání je logicky také voděodolná.

Podle čeho se tedy vybírá běžecká čelovka? Je potřeba promyslet, jakou by měla mít svítivost a výdrž svícení. Určitě je důležité věnovat pozornost rozměru a hmotnosti – podle toho, kdo a kde ji bude používat. Nabíjecí čelovka je doplněna nabíječkou, takže se dá kdykoli v kritickém stavu dobít. Dobíjecí čelovka se používá v jakémkoli počasí, takže je voděodolná.

Každopádně jakýkoli bezpečnostní prvek, tedy i čelovka dobíjecí, je v nepříznivém počasí, za šera nebo ve tmě více než důležitá.

Například čelová svítilna CEL-TEC HL140A je určena pro běžné sportovní aktivity, jako je běh, běžkaření, pro rybáře nebo i na obyčejné procházky, třeba se psy. Je voděodolná a velmi lehká. Má solidní svítivost a vysoký výkon.

Čtyřmi režimy svitu je vybavena LED čelová svítilna CEL-TEC HL150R. Vysoký a nízký výkon svitu, blikání a červené boční LED. Má voděodolné krytí, dlouhou dobu svitu a dosvit až 70 metrů. Samozřejmostí jsou dobíjecí baterie.

LED čelová svítilna CEL-TEC HL150A Black panther také disponuje čtyřmi režimy svitu. K tomu má dosvit až 100 metrů. Boční červené LED jsou dostatečné pro svícení na malé vzdálenosti, kdy je třeba zabránit oslnění nebo ztrátě přirozeného nočního vidění.

Také LED čelová svítilna CEL-TEC HL125 má dlouhou svítivost a vysoký výkon 125 lumenů. Mimo běžné používání při outdoorových aktivitách, při běhu, lyžování nebo na kole, můžete tuto čelovou svítilnu použít i při čtení poznámek a map.

Určitě je rozhodnutí udělat cokoli, aby naše tělo dobře fungovalo, veledůležité. Je jedno, jaký sport to nakonec bude – cyklistika, online bruslení, lyžování, horolezectví, plavání a potápění, nebo jenom příjemné procházky – pokaždé je nutné udělat maximum pro bezpečnost. Reflexní prvky jsou už na mnoha místech povinné – rozumné je mít je s sebou neustále, protože nikdy nevíme, kdy se nám poštěstí vracet se za tmy. Totéž platí i o čelovkách. Vidíte a jste vidět. Základní pravidlo, ať se pohybujete kdekoli. A obzvlášť to platí pro děti. Jako nesmí na kolo bez přílby, měly by mít povinně i čelové svítilny.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů