Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Ochota a rychlost zodpovězení otázek
Anonym, 19.01.2020
Výhody: Rychlé dodání a bezproblémové objednání.
Anonym, 19.01.2020
Anonym, 08.01.2020

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Čelové svítilny – přehled pro rok 2020

04.01.2020 - Zjistěte, která LED čelová svítilna bude IN v roce 2020.

Jak vybrat kameru do auta

16.12.2019 - Poradíme vám, jak správně vybrat kameru do auta.

Fotopasti na zvěř – výběr pro rok 2020

04.12.2019 - Výběr fotopastí vhodných na záznam pohybu zvěře. Vyberte si svou fotopast z těch nejlepších modelů pro rok 2020.

Nejlevnější fotopast není zcela dobrou volbou

04.11.2019 - Víte, že kupovat nejlevnější fotopast není zcela dobrou volbou? Mrkněte na tento článek, který vše objasní.

Nejlepší kamera na motorku

04.10.2019 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK01 DUAL GPS.

Mini fotopast je nenápadný strážce nejen k domovním dveřím

04.09.2019 - Mini fotopast je nenápadný strážce nejen k domovním dveřím. Dočtete se více v našem článku.

Čelovka na kolo – skvělý pomocník pro vaše bezpečí

Čelovka na kolo

Jsou odolné, vydrží svítit i několik dlouhých hodin v nejvyšším stupni provozu a také se nabíjí doslova za krátkou chvíli. Čelovky, které jsou určeny hlavně pro cyklisty, mohou dokonce i zachraňovat životy a zdraví. Nezapomeňte, že provoz i v oblasti mimo město může být někdy nebezpečný a je lepší být připraveni než později řešit nějaké vážné zranění po kolizi s autem, dopravní značkou nebo i zvěří, která si chtěla zkrátit cestu přes silnici. Nezbytností je vyšší světelný tok, díky němuž uvidíte na vozovku i do větších vzdáleností. Když pak máte dobrý přehled, rozhodně k žádnému karambolu nedojde!

Více než sto metrů do dálky…

Výjimečný dosvit, který v hustším provozu nebo místě, kde je celá řada nebezpečně vypadajících zatáček, rozhodně oceníte. Uvidíte dobře až do vzdálenosti 140 metrů, o což se postará světelný tok, jenž dosahuje až hodnoty 300 lumenů. Integrovaný čip odolá i vyšším teplotám, dokonce může být v plném a nepřerušovaném provozu i při osmdesáti stupních Celsia. Kromě ostrého světla, nutného při jízdě na kole v horších světelných podmínkách, disponuje LED čelová svítilna CEL-TEC HL300 i systémem určeným pro noční vidění. Červené světlo je uzpůsobené na noc, pětimilimetrová LED dioda má výkon jen 3 lumeny – a dosáhne až do osmimetrové vzdálenosti.

Lehká, voděodolná a doslova do každého počasí

Nezáleží na tom, jestli je příliš velké vedro nebo naopak už trochu mrzne. Tato čelovka na kolo je vhodná i do deště nebo parného léta, díky nízké váze, která nepřesáhne hranici 200 gramů, ji pak nebudete za jízdy ani příliš vnímat – což je důležité pro bezpečnost provozu. Rozhodně nebude nikomu překážet! Nabíjí se zhruba čtyři hodiny a vydrží pět stovek různých nabíjecích cyklů, což je skutečně vynikající životnost. Když dokáže při maximálním svitu 300 lumenů být v provozu déle než pět hodin, máme tu ideálního pomocníka pro rybáře, cyklisty nebo myslivce, ale i ty, kteří si jdou rádi večer zaběhat do parku nebo kousek za město, ať už sami, s partnerem nebo třeba čtyřnohým nejvěrnějším přítelem člověka.

Díky nastavitelné poloze využijete svítilnu všude

Nemusíte se krčit nebo stát nutně vzpřímeně. Tahle čelovka na kolo se přizpůsobí každému, stačí pouze nastavit konkrétní polohu, mírně sklopit dolů a vidět vše, co zrovna vidět potřebujete. Když se rozsvítí zelená kontrolka, je zařízení plně dobito – to usnadní celý proces nabíjení, vyhnete se přebití akumulátoru a tím pádem snížení životnosti. Jakmile zapnete zadní světlo, budete také mít přehled, kolik kapacity baterie ještě zbývá. Červená barva signalizuje, že byste měli mít nablízku zásuvku, zelená pak, že máte před sebou přinejmenším pár hodin ostrého a vydatného svícení, takže není potřeba nic podobného řešit.

K čemu budete vlastně čelovku využívat?

A na závěr malá rada. Než si podobné zařízení opravdu pořídíte, bude třeba si promyslet, k jakým účelům jej budete nejčastěji potřebovat. Naše čelovka je například ideální pro opravu auta, kempování nebo běžné domácí každodenní využití – v dílně, při procházce zahradou nebo lesní cestou a podobně. Díky váze se hodí i pro vytrvalostní běžce, kteří musí promýšlet sebemenší nálož navíc. Dosvit je samozřejmě ovlivněn mnoha dalšími parametry, velmi hustá mlha se prosvítí hůř, za deště se viditelnost také snižuje. Za každého počasí byste ale měli mít dohled v řádu desítek metrů, což je hodně důležité nejen pro cyklisty, které zrovna potkal na jejich projížďce nečekaný hustý liják. Ochrana zdraví a bezpečnost provozu jsou přece jasnou prioritou, když je čelovka navíc výkonná a současně lehká, není jistě co dlouho řešit.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů