Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé objednání, rychlé vyzvednutí
Anonym, 14.09.2021
Výhody: Rychlost,ochota
Anonym, 13.09.2021
Anonym, 03.09.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Dětské chytré hodinky v češtině

04.10.2021 - Už jste viděli naše dětské chytré hodinky v češtině? Pokud ne, přečtěte si následující článek.

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

04.08.2021 - Hledáte mini kamerku do bytu? Mrkněte na naši novinku Cel-Tec Cube Cam 33 Mini.

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

Cyklohelmy pro každého

Cyklohelmy

Bezpečnost na silnicích není důležitým tématem jen pro řidiče osobních aut. Tam bereme jako samozřejmost, že si před jízdou upoutáme pásy a při nákupu vozu se ptáme na airbagy a další varianty zabezpečení. Totéž bychom ovšem měli řešit i v roli cyklistů, zvláště pokud jsme v sedle horského kola poměrně často. Podcenění podobné problematiky může mít těžké následky, každý rok slýcháme o tisících úrazů na silnicích. Nebylo by potom lepší věnovat se raději prevenci? Rozhodně nemusí být nákladná, díky dnešním cyklohelmám si dokonce užijete i trochu hudby.

Chytrá varianta pro moderní cyklisty

Jistě, jako dítě je nosil snad každý, v dospělosti je ale někdy zanedbáváme. Cyklohelmy jsou přitom důležité pro všechny generace, nabízí ochranu hlavy při těžkých pádech, mohou dokonce i zachránit život. U mládeže patří k důležité výbavě, kterou určuje i legislativa, u starších cyklistů je to volitelná záležitost. Právě proto bychom ale neměli brát otázku přilby na kolo na lehkou váhu. S moderním modelem se navíc dobře zabavíme, protože nabídne poslech oblíbených mp3 skladeb, ale také zprostředkuje díky vestavěnému mikrofonu pod bradou krátký telefonát s vašimi blízkými. Nemusíte zastavovat, hledat telefon v batohu, volat a čekat, než se konečně někdo ozve. Přijměte hovor přímo v sedle, je to tak přeci pohodlné, že?

Nečekejte na náhodu, nepodceňujte bezpečnost

Náraz v různých úhlech, přesně to je příčinou vážných zranění cyklistů. Srážka s automobilem, ale také špatný nájezd do zatáčky, který končí těžkým pádem. Pokud nemáte v takových případech na hlavě helmu, jde bohužel již opravdu o život. Helmy na kolo v 21. století už nejsou ochranou jen proti nárazům z určitého směru, inovativní řešení dokáže chránit před fatálními následky úderu v různých úhlech.

Poslouchejte oblíbené skladby jednoduše

Naprostý komfort, o kterém se minulé generaci vůbec nesnilo. Cyklohelmy moderní doby mají v sobě vestavěné stereo, díky němuž se budete moci při jízdě potěšit hudebním doprovodem. Zvuk půjde z kosti helmy, takže budete mít dobrý přehled nad děním v okolí a rozhodně nebudete kvůli podobné zábavě izolováni. Na bezpečnost se totiž myslí až v první řadě. Bluetooth využíváme dnes a denně a stojí samozřejmě i za tímto vynálezem. Stejně tak jednoduchá bude i změna skladby, hlasitost si nastavíte jedním tlačítkem tak, aby vám byla příjemná. Přijmout nebo odmítnout hovor, opět jen jedno tlačítko. Proč čekat? Zavolejte hned, že se blížíte, ať už vám doma uvaří třeba kávu.

LED světla se hodí nejen v mlze

Dnešní cyklohelmy nabídnou i LED osvětlení, které může blikat nebo svítit a upozorňovat ostatní účastníky silničního provozu o tom, že jste už poměrně blízko. Když odbočujete na křižovatce nebo jedete po cestě, která není dostatečně osvětlená, měl by vás každý vidět – nejen řidič auta, ale i někdo, kdo jede na motocyklu nebo další cyklista. Světlo si řídíte pohodlně pomocí dálkového ovladače, který bude umístěný na řídítkách. Opět, žádné zastavování, zpomalování nebo nižší koncentrace na jízdu. Teď už si jen vybrat správnou velikost…

Síťka proti hmyzu je samozřejmostí

Nejen bezpečnost, ale i maximální komfort. V létě oceníte u cyklistických přileb nejen více průduchů pro lepší cirkulaci vzduchu a odvod tepla, ale například také síťku proti hmyzu. Praktičnost je tím, co zdobí moderní helmy na kolo, což poznáte na první pohled i na konstrukci. Vodotěsné krytí IP65 je také výhodou, pokud vás na cestách potká déšť, nemusíte hledat zastávku MHD nebo jiné místo, kde byste přečkali vlnu kapek. A co designové provedení? Samozřejmě, i na to výrobci myslí, protože elegance cyklistů je velmi důležité téma.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů