Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé objednání, rychlé vyzvednutí
Anonym, 14.09.2021
Výhody: Rychlost,ochota
Anonym, 13.09.2021
Anonym, 03.09.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Dětské chytré hodinky v češtině

04.10.2021 - Už jste viděli naše dětské chytré hodinky v češtině? Pokud ne, přečtěte si následující článek.

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

04.08.2021 - Hledáte mini kamerku do bytu? Mrkněte na naši novinku Cel-Tec Cube Cam 33 Mini.

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

Dětské chytré hodinky v češtině

chytre-detske-hodinky-v-cestine.jpg

Na první pohled mohou působit naprosto nenápadně. Po bližším seznámení se s nimi se nestíháte divit, co všechno výrobce vložil do tak drobné elektroniky. Ukazují, kolik je právě hodin, ale mají spoustu dalších funkcí. Byla by proto škoda, kdybychom je využívali jen jako časomíru. Dětem se hodí ve škole, na hřišti, na kroužku, ale i doma na zahradě při volném odpoledni. Jsou voděodolné, takže přežijí i tehdy, když je děti zapomenou sundat z ruky před sprchou. A mají dotykový displej, což usnadní práci těm úplně nejmladším.

Snadno si prohlédnete historii pohybu

Mohou monitorovat místa, kterými jejich nositelé procházejí. Dětské chytré hodinky v češtině přinesou okamžitou zprávu rodičům a upozorní je na hrozící nebezpečí. Uchovávají historii pohybu a můžete si proto okamžitě zkontrolovat, jestli dítě dodrželo společnou domluvu nebo se spíše snaží nastavené mantinely trochu obejít. A další výhody? Dětské GPS hodinky mohou posloužit i jako částečná náhrada za mobilní telefon. Stačí je propojit s mobilní aplikací, kterou si budete ve svém smartphone sami kontrolovat a upravovat. Nastavíte až patnáct čísel, na něž může dítě v případě potřeby zavolat. Krátký hovor pak vysvětlí mnohem víc, než cokoliv jiného a není nutné posílat fotky nebo volat od kamarádů. Textovka nebo hlasová zpráva, i to je možné odeslat a uklidnit rodiče.

SOS tlačítko upozorní na hrozící potíže

Je dítě v nesnázích? Potom jednoduše stiskne SOS tlačítko a dá vám neprodleně vědět, že nastal nějaký problém. Díky udání polohy pak budete mít jistotu, že se nachází přímo na hřišti nebo u lesní cesty a vyrazíte mu hned na pomoc. Díky malému dotykovému IPS displeji bude mít vaše ratolest výborný přehled. Usnadní se ovládání i pro předškoláky, kteří si jeho základy hned osvojí, aniž by ještě uměli abecedu. Dětské GPS hodinky v neposlední řadě své nositele včas upozorní na to, že je baterie téměř vybitá a bylo by vhodné připojit co nejdříve nabíječku. A díky režimu nerušit se nestane, že by hodinky učitel ve škole zabavil kvůli vyrušování během vyučovacích hodin.

Přehledná grafika a také krokoměr

Dětské chytré hodinky v češtině mají celou řadu praktických funkcí, díky nimž budou vaše potomky opravdu bavit. Cel-Tec KT01 monitorují spánek a slouží i v úloze krokoměru, jakkoliv se taková role může zdát v porovnání s dalšími jejich funkcemi vedlejší, určitě potěší – a možná i zabaví děti, které budou podobné statistiky určitě bavit. V neposlední řadě se pak nabízí i možnost výběru barevného odstínu. Modrá nebo růžová? Rodiče mají obvykle jasno.

Zavolejte si a buďte v naprostém klidu

Hodinky mají k dispozici i reproduktor a mikrofon, jinými slovy umí tedy hovor přijmout, ale i vytočit konkrétní číslo. Samotnému přenosu hlasu oběma směry nebude vůbec nic bránit. Krátký telefonát znamená klid v duši, v roli rodičů se pak nemusíte stresovat. Nejde o nástroj určený primárně pro zábavu, hodinky nejsou totéž, co mobilní telefon plný lákadel a her. Snad právě proto se hodí i pro ty nejmenší, u nichž rodiče hodně zvažují, co jim dát jako užitečný dárek pro každodenní využití a hodně váhají nad smartphonem.

Výborná výdrž baterie je vítaná

Baterie může být v provozu až čtyři dny, což je pro dnešní mobilní telefon nižší cenové kategorie až nedosažitelná meta. Zvláště tehdy, když si s ním dítě bude neustále hrát, že? Hodinky budou na ruce, počkají na svou příležitost a určitě nebudou v neustálé permanenci. Pestré možnosti nastavení, které si upravíte už za pár minut. Děti si důležité funkce osvojí ještě dnes, propojení hodinek s vaším mobilem bez ohledu na operační systém (plná podpora Android a iOS zařízení) je pak naprostou samozřejmostí.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů