Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé objednání, rychlé vyzvednutí
Anonym, 14.09.2021
Výhody: Rychlost,ochota
Anonym, 13.09.2021
Anonym, 03.09.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Dětské chytré hodinky v češtině

04.10.2021 - Už jste viděli naše dětské chytré hodinky v češtině? Pokud ne, přečtěte si následující článek.

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

04.08.2021 - Hledáte mini kamerku do bytu? Mrkněte na naši novinku Cel-Tec Cube Cam 33 Mini.

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

Dětské hodinky s GPS – recenze

Dětské hodinky s GPS

Pro opatrné rodiče skutečně skvělý doplněk, od nynějška už nebudou muset dětem volat nebo chodit na blízká hřiště. Díky hodinkám opatřeným GPS se nabízí nonstop dohled nejen ve škole, ale i při odpolední zábavě. Lehké a na první pohled naprosto nenápadné modely jsou doslova jako z dílny pro tajné agenty. Na dnešním trhu se přitom nabízí řada atraktivních možností, a to i napříč barevným spektrem. Představení nejzajímavějších modelů pro letošní sezonu už na vás čeká…

Elegantní design, možnost uskutečnění krátkého hovoru

Jako první se podívejme na model CEL-TEC KT11, který se nabízí ve variantách Blue a Pink, tedy světle modrá a růžová. Voděodolné (krytí až IP67) hodinky, díky nimž sledujete snadno a nenápadně aktuální polohu nositele. Obrovskou výhodou je zde české menu, ale samozřejmě i možnost videohovoru skrze 4G síť, díky němuž mohou být všichni rodiče v naprostém klidu. Hlasové zprávy? Jistě, příjem i odeslání je také k dispozici, takže budete se svými ratolestmi ve spojení, ať už jsou prakticky kdekoliv.

Stačí jen nainstalovat mobilní aplikaci, stanovit bezpečnou oblast a naučit děti, že existuje i Režim nerušit, díky němuž nebude důvod, aby jim hodinky během vyučovací hodiny někdo zabavoval. SOS tlačítko upozorní na blížící se nebezpečí a velmi praktickým doplňkem pro večerní hodiny je i svítilna. A co ještě tyhle hodinky umí? Jedna z aplikací ukrátí dlouhou chvíli, jde totiž o matematickou hru. Jiná v sobě zase nese aktuální rozvrh hodin, díky němuž budou děti už od září vědět, kam přesně jít po další přestávce. A když se tyto hodinky spárují s dalším podobným modelem na ruce spolužáka v lavici, je možná i vzájemná komunikace.

Odolné, malé a skladné, současně nenápadné…

Vizuálně velmi podobným modelem jsou pak hodinky s GPS lokátorem a fotoaparátem CEL-TEC KT01 Blue/Pink. Obousměrné hovory, malý dotykový displej, který je speciálně uzpůsobený na dětskou ruku a jednoduchá možnost nastavení bezpečnostních zón – aneb kam se dítě smí vydat a do jakých míst raději nechodit. Díky krytí IP67 odolají nejen mírnějšímu dešti, ale nebude ani vadit, když si je děti zapomenou sundat třeba ve sprše. GPS modul bude přenášet pohyb v reálném čase s přesností na pět metrů. Samozřejmostí je upozornění na vybitou baterii, takže se nemůže stát, že by hodinky dosloužily v nejméně vhodnou chvíli. Vybrali jste si? GPS dětské hodinky přináší ale ještě pestřejší alternativy…

Ideální doplněk nejen pro ty nejmenší děti

Obecně – tyto hodinky jsou dobrým kompromisem, když ještě nemyslíte, že dítě je dost staré na vlastní mobilní telefon, ale chcete je mít samozřejmě pod dohledem, i když je třeba jen pár bloků od domu. Barevné provedení určitě potěší chlapce i holčičky, světle modrá a růžová jsou už tradičními odstíny, které nepatří jen ke kočárkům a oblečení. Hodinky komunikují s uživatelem plně v češtině, takže i když jsou dnešní děti v angličtině poměrně zdatné, tady jim bude stačit pouze mateřština. Mimochodem, nepředstavíme si ještě několik modelů?

Jedním z těch, které mají šanci být hodně populární, je třeba CEL-TEC GW600, opět v provedení Blue a Pink, tedy světlemodré a růžové barevné schéma. Vypadají ještě o něco nenápadněji než předchozí dvojice modelů, ale samozřejmě – opak je pravdou – nabízí se fotoaparát, praktická svítilna a také v neposlední řadě zaměří vaše dítě s přesností na pět metrů. Nastavit bezpečnou oblast (Geofence) je pak otázkou okamžiku, svou ratolest můžete mít prakticky neustále pod přímým dozorem, i když nebudete stát zrovna opodál. Komunikace mezi rodičem a dítětem bude poměrně snadná, de vlastně o dobrou alternativu mobilního telefonu. Hodinky umožní telefonovat až s patnácti různými kontakty, které se do hodinek jednoduše nastaví a uloží.

Nepřetržitý monitoring stavu aneb online upozornění

Kdykoliv se bude dít něco, co by zasloužilo pozornost rodičů, hodinky CEL-TEC GW600 pošlou ihned SMS zprávu. Nouzové osvětlení, krokoměr, monitoring kvality spánku, pokud nebude dětem vadit nesundávat hodinky i během noci. Fotoaparát? Ale jistě, skrze něj se jednoduše pořídí snímky, které uklidní rodiče během krátké chvilky, takže jde o hodně praktický doplněk takovýchto vpravdě špionských hodinek.

A jak dlouho vlastně vydrží v pohotovosti? Například u modelu GW 600 je to až sto hodin, tedy prakticky pět dní provozu. Baterie má přitom kapacitu relativně nízkou, alespoň při srovnání třeba s mobilními telefony – 400 mAh ale opravdu vystačí na delší dobu, a navíc zaručuje i poměrně nízkou hmotnost hodinek. Ta činí ve finále pouhých 35 gramů! Hodí se i pro ty nejmenší, kteří ještě neumí číst – hodinky se totiž ovládají velmi jednoduše a budou posílat nositeli odměny v podobě srdíček, jimž bude motivován k dalšímu používání. Nakonec, nebudou je kamarádi ve školce nebo na prvním stupni ZŠ opravdu závidět?

Mobilní aplikace pro jednodušší nastavení a ovládání

S dětmi lze být v kontaktu neustále, pro hodinky, které nezapřou podobu s těmi ze špionských filmů, je tu aplikace SeTracker2. Nerušte děti během vyučování nebo při hrách s kamarády, stačí, aby měly na ruce hodinky a víte o všem důležitém v okolí. Kudy vlastně půjdou nebo potřebují zrovna teď urgentní pomoc? Rozbité koleno, doma zapomenuté klíče, krátká hlasová zpráva nebo fotka místa, kde se nacházejí právě nyní – rodiče mohou vědět naprosto o každém kroku a zůstat s hrnkem kávy na balkoně, kde relaxují po ranní směně. A vlastně, proč ne? Občas mít klid a pohodu, to není vůbec od věci…

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů