Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychle, přehledně, výborná komunikace
Anonym, 29.09.2020
Výhody: Rychlé dodání
Anonym, 22.09.2020
Anonym, 15.09.2020

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Teploměr na čelo

04.09.2020 - Změřit teplotu rychle a přesně. To je nyní aktuální problematika. Přečtěte si více o spolehlivém a rychlém měření v našem článku.

Přilby na kolo

04.08.2020 - Přilby na kolo nejsou už dnes hloupé. Umějí telefonovat nebo můžete poslouchat hudbu.

Bezdotykový teploměr CEM DT-8806H je praktický pro školní zařízení i velké firmy

05.07.2020 - Jak na přesné bezkontaktní měření teploty v době COVID-19? Řešení najdete v tomto článku.

Výkonná svítilna do každého terénu zaujme nejen cenovkou

04.06.2020 - Rekordní dosvit, ale také vysoká kapacita baterie. Taková je svítilna CEL-TEC FLZA-375 APOLLO.

Výkonná čelovka je užitečným parťákem do nepohody

04.05.2020 - Výkon 125 lumenů pro vaše bezpečí ve tmě. Objevte výkonnou čelovku CEL-TEC HL125.

Čelovka s červeným světlem

04.04.2020 - Čelovka s červeným světlem – na co se hodí a k čemu vlastně červené světlo slouží.

Dobíjecí čelovka do každé situace

celovka-dobijeci.jpg

Svítilna, díky které mají všichni volné ruce. Hodí se nejen při večerním běhání parkem, ale třeba i pro aktivní horolezce. Samozřejmostí je pak využití pro cyklisty, kteří budou mít dodatečný zdroj světla a získají tím výborný přehled o okolním prostředí. Projít se brzy ráno se psem nebo se vydat na ryby, nic z toho není pro dobíjecí čelovky žádný problém. Outdoorové aktivity i při zhoršené viditelnosti, vynikající dosvit a také minimální spotřeba energií, to jsou přednosti podobných zařízení. A samozřejmě, abychom nezapomněli, nosí se opravdu pohodlně – ani ji vlastně nebudete cítit na čele.

Nízká hmotnost, svícení klidně celou noc

Moderní čelovky si určitě nelze představovat jako prototyp určený pro horníky před padesáti lety. Naopak, dnešní poptávka zní jasně – lehká a s dostatečnou výdrží, dlouhým dosvitem a rychle se dobíjející baterií. Samozřejmě to ale není vše, protože moderní doba si žádá další vylepšení. Například, při svícení na kratší vzdálenost je tu nebezpečí oslnění, ale při přepnutí na boční červené LED zářiče nic podobného určitě nehrozí. Nabíjecí LED čelová svítilna CEL-TEC HL150R proto představuje dobrou volbu pro všechny cyklisty nebo nadšené jeskyňáře. Pět hodin svícení, pokud jde o vysoký výkon, ale také třicet hodin červeného LED nasvícení, stačí si jen navolit preference.

Malá baterie sama oznámí, kdy je nabitá

Je tu ještě jedna důležitá výhoda. Integrovaná baterie má kapacitu úctyhodných 1300 mAh, což téměř dosahuje možností méně výkonných smartphone. LED indikátor vždy oznámí, že baterie může jet na plný výkon, nabíjení probíhá klasicky přes microUSB kabel. Tento model nabíjecí čelovky se osvědčí i během mrazů, odolá totiž až teplotám osmnáct stupňů pod nulou, stejně tak je vhodný kupříkladu i do letních veder. Krytí IPX5 odolá i dalším rozmarům přírody, svítilna nebude mít potíže ani v dešti. Vyrazte tedy na běžky, se psem do parku nebo na ryby, hned budete mít jasno, jestli kapři zrovna zabírají. Dosvítíte totiž bez obtíží až na vzdálenost sedmdesáti metrů, tudíž žádný strach!

Do terénu je někdy prostě nezbytností

Představme si ale ještě jeden zajímavý model dobíjecí čelovky, jenž je určen na pestré spektrum různých aktivit. Je to LED čelová svítilna CEL-TEC HL300, která nabídne vyšší světelný tok, konkrétně až 300 lumen. Tento údaj vám možná sám o sobě až tolik nenapoví, ale když dodáme, že dosvit až 140 metrů daleko díky tomu nepředstavuje nejmenší obtíže, určitě je to velké plus. Jde tedy o model vhodný i do velmi nepříznivých světelných podmínek, integrovaný čip dokonce odolá i teplotám přes 80 stupňů Celsia.

Vhodná i do velmi tvrdých podmínek

Čelovka Cel-Tec HL300 přináší šest různých režimů svícení, vhodných například pro cyklistiku v horším terénu nebo proběhnutí se se psem v parku. Díky možnosti libovolně posunout svítilnu si zaostříte na konkrétní místo, tudíž při opravě automobilu nebo hledání v mapách se nemusíte ani v nejmenším omezovat, systém je totiž plně variabilní. Když se k tomu připočte možnost nabití baterie s kapacitou 2000 mAh už během čtyř hodin v zásuvce, dostanete do rukou výborného pomocníka do terénu i pro práci. Na rybách uvidíte do velké dálky, na kole nebudou hrozit karamboly ani při listopadové vyjížďce za město. Samozřejmostí je voděodolné provedení, takže nějaký déšť vás rozhodně nemůže nijak překvapit.

Příslušenství je naprostou samozřejmostí

Potřebujete čelovku pro práci nebo zábavu? Buď, jak buď, je tu volitelné příslušenství, díky němuž si upevníte svítilnu k přilbě nebo speciální prodlužovací kabel o délce jednoho metru. Pracujte proto v podstatě odkudkoliv a bez rizika potíží!

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů