Ověřeno našimi zákazníky

Anonym, 01.10.2019
Výhody: Možnost osobního vyzvednutí. Mám to celkem blízko.
Anonym, 30.09.2019
Výhody: Velmi dobrá komunikace, rychlost dodání, po vyzkoušení zboží jsem zjistil závadu odeslal jsem zboží na zpět a do 3 dnů ho mám doma opravené.
Anonym, 22.09.2019

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Nejlepší kamera na motorku

04.10.2019 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK01 DUAL GPS.

Mini fotopast je nenápadný strážce nejen k domovním dveřím

04.09.2019 - Mini fotopast je nenápadný strážce nejen k domovním dveřím. Dočtete se více v našem článku.

Fotopast levně aneb bezpečnostní prvek, pro který nesáhnete hluboko do kapsy

04.08.2019 - Levná fotopast jako bezpečnostní prvek? Ano dnes už je to možné...

Fotopast s Wi-Fi funguje i na zahradě opravdu na jedničku

04.07.2019 - Fotopast s Wi-Fi funguje i na zahradě opravdu na jedničku. Mrkněte na náš článek.

Nabíjecí svítilna do každé situace

04.06.2019 - Nabíjecí svítilna do každé situace – nevěříte? Čtěte na našem blogu.

IP kamera - moderní způsob zabezpečení domu

03.05.2019 - IP kamera je moderní způsob k zabezpečení domu. Více se dočtete v našem článku na blogu.

Fotopast levně aneb bezpečnostní prvek, pro který nesáhnete hluboko do kapsy

Fotopast levně

Ochrana majetku je klíčová, zvláště v dnešní době, kdy nenechavců přibývá a někdy přijdou k vám domů i v době, kdy si myslí, že jste už usnuli – ani nečekají na dovolenou nebo delší nepřítomnost majitelů. Dobrá bezpečnostní opatření je ale umí odradit nebo rovnou zastavit, a pokud už dojde k trestnému činu, pachatel může být brzy dopaden a usvědčen na základě průkazné fotografie nebo rovnou videozáznamu ve vysoké kvalitě. Výmluvy už pak ničemu nepomohou…

Menší model s mimořádně citlivým PIR čidlem boduje

Fotopast Predator X Camo je předurčena k tomu, aby hlídala zahrady nebo lesní cesty, je velmi malá a nenápadná, skvěle se maskuje už díky svému barevnému provedení. Navíc může být v provozu bez nejmenších problémů i během tuhých mrazů, stejně jako uprostřed období srpnových teplotních rekordů. Dokáže odhalit pohyb i sedmnáct metrů daleko, ať už máte na pozemku jen toulající se lesní zvěř hledající něco k snědku nebo reálnou hrozbu v podobě ostříleného lupiče. Paměťová SD karta s kapacitou až 16 GB zachová všechna potřebná data – stačí ji už jen vložit do PC a prohlédnout si záznam. Zkrátka taková ideální fotopast levně, že?

Číslo dvě aneb představuje se osvědčená značka Bunaty

Letošní novinka, která vynikne perfektním maskováním v jakémkoliv terénu a rychlostí spouště, které stačí jen zlomek vteřiny! Bunaty mini je modelem, co ochrání zahradu ve dne i v noci před každým nežádoucím nájezdníkem. Video ve Full HD rozhodně napoví policii o tom, kdo je pachatelem. A díky neviditelnému přísvitu se může zloděj doslova usmívat přímo do kamery, aniž by cokoliv tušil. České menu znamená jednoduché nastavení během okamžiku, nezvaní hosté pak budou muset se svými výlety skončit. Zařízení, které není po stránce velikosti vůbec odlišné od běžné cigaretové krabičky, je velmi efektivní – nakonec 8 GB paměťová karta zvládne uložit najednou i několik tisíc fotografií, nemusíte se proto obávat přeplnění kapacity.

Mazaná jako liška, navíc s integrovaným časovačem

Do třetice si krátce představíme fotopast FOXcam Ranger, další z oblíbených matadorů českého trhu. Dosah PIR čidla na sedmnáct metrů daleko – už jen tahle informace mluví za vše, protože snímek se pořídí v ostré kvalitě i na větší vzdálenosti, se kterými už jiné modely mívají většinou problémy. Název sám o sobě také hodně vypovídá, neboť uvidíte fotografované objekty doslova jako liška. A to i díky bleskové expozici, která zajistí, že výsledek nebude rozmazaný nebo neprůkazný. Podpora všech paměťových karet SD s kapacitou až 32 GB zajistí prakticky neomezené množství fotografií. Vybrat si můžete mezi třemi možnostmi v ohledu rozlišení – 5, 8 nebo také až 14 megapixelů, což odpovídá například fotoaparátu v nižších třídách mobilních telefonů.

Za fotopast rozhodně nemusíte zaplatit velké peníze

Jde sice o důležitou součást zabezpečení velkých zahrad, objektů nebo lesních cest, ale na druhou stranu, proč vydávat z kapsy třeba deset tisíc korun, když fotopast levně je k mání už za méně než třetinu této částky? Na trhu jsou v každém případě různé modely a je pravdou, že ty levnější z nich jsou při své každodenní práci velmi spolehlivé a nabídnou vše, co méně náročný uživatel potřebuje.

Nezapomeňte, že fotopast je jen jednou z řady možností

Jinak řečeno, ochrana majetku bude zajištěna a zbydou prostředky ještě na další doplňky týkající se tak nebo onak bezpečnosti vašeho domova. Jistě bude lepší mít kompaktní systém přesně na míru než dávat důvěru jen jednomu jedinému kusu elektroniky, ať už by byl sebekvalitnější. Zloději pak budou mít víc práce – a dost možná je pohled na propracovaný mechanismus obrany prostě odradí.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů