Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé objednání, rychlé vyzvednutí
Anonym, 14.09.2021
Výhody: Rychlost,ochota
Anonym, 13.09.2021
Anonym, 03.09.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

04.08.2021 - Hledáte mini kamerku do bytu? Mrkněte na naši novinku Cel-Tec Cube Cam 33 Mini.

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

Full HD kamera do auta

04.05.2021 - Představujeme vám autokameru se třemi kamerami. Mrkněte na její představení.

Fotopast na zloděje

Fotopast na zloděje

Moderní technika výborně poslouží samozřejmě i při zabezpečení majetku, už jste někdy dříve slyšeli o fotopasti? Je na ni spoleh za každého počasí, dokáže zůstat velmi dlouho ve střehu a pomůže vyšetřovatelům odhalit lupiče mnohem dřív než jakýkoliv jiný bezpečnostní prvek. Přitom nemusí vůbec působit nápadně, na první pohled je zcela neviditelná, i díky menším rozměrům. Ochrana majetku by měla být až na prvním místě, cítíte to stejně? Stačí sebemenší pohyb a stisknutí spouště je otázkou desetin sekundy.

Ideální na chatu, ale také pro velké zahrady

Lze ji jednoduše propojit s internetem, takže jakýkoliv snímek vám může okamžitě přijít třeba na email. To je velmi praktické pro případ, že na chatu pár týdnů nepřijedete nebo se chystáte odjet na zahraniční dovolenou. Fotopasti ale umí ještě mnohem víc, díky pohybovému čidlu zaznamená každý pohyb v okolí, i kdyby šlo třeba jen o toulavou kočku hledající něco k večeři. Díky přírodnímu stylu maskování a neviditelnému nočnímu přísvitu ji neodhalí ani zloděj, který přišel prohlédnout terén pod rouškou tmy. Usvědčující fotografie je pak už dílem okamžiku, řada modelů umí nahrát i krátké video, které může být jako důkaz pro policii ještě průkaznější. V každém případě, pachatel nepravostí bude usvědčen, o což tu samozřejmě od začátku šlo. Fotopast na zloděje bude účinná!

Snadné nastavení, odhalí lišky i toulavé psy

Víceúčelové využití je samozřejmostí, hodí se nejen jako strážce vaší rekreační nemovitosti, ale také pro větší plochy jako jsou sklady nebo zahrady. Skrze fotopast se dá usvědčit i sousedův jezevčík, jenž vám dělá na dvoře nepořádek v době, kdy samozřejmě nejste doma. S krátkým videem bude všem jasno, že pachatel žije v boudě jen pár metrů od vašeho pozemku. A rozhodně nemusí jít jen o pejska, protože pokud se vám ztrácejí slepice, patrně bude na vině liška – ale vždy je lepší mít jistotu a reagovat včas. Jedině tak si totiž zachráníte celý chov před náhlou decimací. Fotopast bude připravena během pár minut, žádné složité nastavování nečekejte – stačí jen nastražit a vložit paměťovou kartu, na níž se budou zaznamenávat údaje o všech nezvaných hostech.

Rozmary počasí tady vůbec ničemu nevadí

Jestli bude celý týden pršet nebo už počasí zamezí delším večerním procházkám, fotopasti to určitě vadit nebude. Funguje totiž spolehlivě bez ohledu na teplotní podmínky nebo vlhkost, po zapnutí nebude svítit a zbytečně tak na sebe neupozorní. Bouřky, přeháňky nebo prudký vítr nemají šanci cokoliv změnit, fotka bude kvalitní a dostatečně průkazná. Zařízení může být na zahradě, pod pergolou nebo ukryté ve stráni, užitečné bude všude, kde mu k tomu dáte příležitost. Vydrží čekat klidně celé dny, neunikne jí sebemenší pohyb – lupič nebo zvíře, to už nehraje roli, ostražitosti není nikdy dost. Díky fotopasti na zloděje budete vědět o všem!

Nahrávání videa je k dispozici v perfektním rozlišení

Nemusíte jen fotit, ale klidně také nahrávat videa – díky paměťové kartě s obrovskou kapacitou jste v tomto směru skoro neomezení, baterie má také skvělou výdrž. Nakonec, i kdyby šlo jen o pár vteřin záznamu, pachatel může být právě díky němu usvědčen. Takže nepodceňujte sílu moderní elektroniky, která z minima vytěží maximum. Princip fungování je jednoduchý a lupiči si fotopasti na rozdíl od dalších bezpečnostních opatření velmi pravděpodobně vůbec nevšimnou.

Blesková spoušť, díky které budou na fotce všichni zúčastnění

Díky kvalitnímu PIR čidlu je fotka hotová maximálně za půl vteřiny, takže fotografovaný objekt rozhodně nestihne zmizet ze záběru. Nezapomeňte také, že čím více bezpečnostních prvků (ideálně vzájemně důmyslně provázaných), tím také lépe pro vaše obydlí, když se zrovna odeberete na dovolenou nebo prostě jen nebudete doma.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů