Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé objednání, rychlé vyzvednutí
Anonym, 14.09.2021
Výhody: Rychlost,ochota
Anonym, 13.09.2021
Anonym, 03.09.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

04.08.2021 - Hledáte mini kamerku do bytu? Mrkněte na naši novinku Cel-Tec Cube Cam 33 Mini.

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

Full HD kamera do auta

04.05.2021 - Představujeme vám autokameru se třemi kamerami. Mrkněte na její představení.

Fotopast s Wi-Fi funguje i na zahradě opravdu na jedničku

Fotpast s Wifi

Je velmi malá, ale v poměru ceny a výkonu skutečně dominuje. Nevadí jí rozmary počasí, odolá dešti, podzimním plískanicím nebo letním vedrům opravdu s grácií. Dálkové ovládání nebo propojení s moderní elektronikou až na třicetimetrovou vzdálenost zaručí pohodlné nastavení, i když zrovna sedíte pod pergolou a chcete si užívat nerušenou prázdninovou pohodu. Vyfocené snímky nebo nahraná videa si tak lze prohlédnout prakticky ihned. Budou na vás čekat na připojené SD kartě.

Nejnovější technologie za vás udělají obrovský kus práce

Výhodou jsou zde především rozměry, protože i díky nim fotopast s Wi-Fi působí mimořádně nenápadně. Nejspíš si jí vůbec nevšimnou ani přátelské návštěvy u vás doma, rodiče nebo známí, které znáte už roky. Kvalitní video (rozlišení 720P) nebo fotografie (až 12Mpx) odhalí naopak návštěvy, které jsou nečekané – a někdy i s hodně negativními úmysly. V noci může na vaši zahradu zavítat toulající se kočka, pes nebo i zástupci divoké zvěře, pokud žijete poblíž lesních cest. Stejně tak dobře se k vám ale může vydat zloděj, který si chce jen prohlédnout terén, vše dostupné ověřit a až budete třeba někde na dovolené, jít zcela najisto. S pečlivě zamaskovaným informátorem se však dozvíte o každém jeho kroku, pak už stačí jen dokumentaci předat vyšetřovatelům.

Prevence není nikdy dost aneb zabezpečení rodinného domu

Tento drobný pomocník se hodí hlavně na větší pozemek, který může být často terčem nezvaných návštěvníků. Až sedmnáctimetrový dosah během dne a čtrnáct metrů i v nočních hodinách. Skrze neviditelný přísvit totiž jde i během skutečně temné noci vystopovat pachatele, jenž kolem vašeho domu rozhodně nemá co dělat. Prvků zabezpečení by samozřejmě mělo být více, ideální bude, když na sebe budou navazovat a vytvoří skutečně sehraný tým. A právě moderní fotopast může být vlajkovou lodí celého systému – už jen proto, že jí příliš nevadí třeba ani patnáctistupňové mrazy, bude vždy spolehlivá!

Potěší i precizně zpracované menu v českém jazyce  

Dá se nastavit v češtině a připravená do akce bude už za pár okamžiků, přesně taková je moderní fotopast s Wi-Fi! Tři tlačítka budou stačit, pak přístroj jen nastavte tak, jak zrovna potřebujete – bude lepší dát jej na pergolu nebo někam, kde se stane ještě nenápadnějším? To už je věc fantazie, každopádně, stačí jen vložit čtveřici klasických baterií AA, tato porce energie vydrží až na čtvrt roku. Od fotopasti tedy nepovede žádný kabel, který by vás zbytečně prozradil. A co záznam, fotky a videa? Jednoduše vložíte SD kartu, ta s kapacitou 16 GB je připravená v balení a jakoukoliv další si snadno dokoupíte (zařízení umožní klidně až celých 32 GB úložného prostoru pro vaše potřeby). Ovládání je pak doslova pro každého…

Na dálku si jednoduše stáhnete jakékoliv fotky

A jak vlastně prohlédnete nashromážděný materiál? Stačí být vlastně poblíž, stačí přímá viditelnost na zařízení. Jen si sednete opodál a nikdo vás nemusí vnímat – a především vědět, co přesně děláte. Rychlost spouště? Dříve než za jedinou vteřinu! Takže nic a nikdo neuteče z dosahu, snímek může skvěle posloužit případně také vyšetřovatelům z řad policie. Kvalitní video nebo fotografie jsou důkazem, co bude dostatečně prokazatelný a snadno usvědčí pachatele.

Může zůstat poměrně dlouho na jednom místě

Celé týdny bez hnutí – takový strážce pozemku se rozhodně vyplatí, že? Zvláště pokud nepožaduje nějakou mzdu a stačí mu jen klasické tužkové baterie, které asi čtyřikrát za rok snadno vyměníte za nové. Zabezpečení pro každou příležitost, v mrazu, ale například i horkém létě, co víc si přát? 

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů