Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé objednání, rychlé vyzvednutí
Anonym, 14.09.2021
Výhody: Rychlost,ochota
Anonym, 13.09.2021
Anonym, 03.09.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

04.08.2021 - Hledáte mini kamerku do bytu? Mrkněte na naši novinku Cel-Tec Cube Cam 33 Mini.

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

Full HD kamera do auta

04.05.2021 - Představujeme vám autokameru se třemi kamerami. Mrkněte na její představení.

Fotopasti pro myslivce

Fotopasti pro myslivce

V lese se občas dějí věci! Snad i proto by bylo lepší je monitorovat, mít přehled o aktuálním výskytu zvěře, která možná potřebuje i trochu pomoci. Nezvaní hosté? I to se dá snadno zjistit, protože dnešní fotopasti pracují na velmi důmyslném principu, který nelze jen tak ošálit. Pokud pracujete jako myslivec, jistě víte, že o každém problému uprostřed lesa musíte mít především hmatatelný záznam, jinak vám může být jakékoliv tvrzení naprosto k ničemu. Nebylo by proto lepší porozhlédnout se na aktuálním trhu s fotopastmi, jestli tu není nějaká, co by byla vhodným společníkem i pro zimní měsíce?

Představme si několik modelů nejen pro myslivce…

Opravdová špička v tomto oboru, zvládající odeslat pořízené snímky i na nedaleké spárované zařízení. Mějte fotky neustále v mobilu, vždyť přece naprostý přehled se mezi smrky a borovicemi opravdu vyplatí! Výkonná 4G s odesíláním, fotopast pořizující snímky s rozlišením až 12 Mpx a možností nahrávání HD videa (samozřejmě i včetně zvukového záznamu) – hned dvě formy důkazního materiálu, který usvědčí prakticky kohokoliv. Když se k tomu přidá i odezva spouště, která činí jen čtyři desetiny vteřiny, nestihne ani hodně plachá srna zmizet ze záběru. A proč by vlastně měla, když PIR čidlo vyniká i neviditelným nočním přísvitem, jenž rozhodně nepostřehnou lidé ani zvířata? I během noční tmy dohlédne dokonce až do pětadvaceti metrů.

Pevná konstrukce, která skvěle zapadne do lesního prostředí a nebude na sebe, jakkoliv zbytečně upozorňovat. Paměťová jednotka až 64 GB? To znamená jediné, tato fotopast dokáže nashromáždit až mimořádnou porci materiálu. Jak s ním naložíte, například při vyšetřování nějakého problému nebo pozorování stavu konkrétního druhu zvěře, je už vlastně jen a jen na vás. Díky ochraně IP 66 se nemusíte bát, že rozmary počasí zhatí vaše pozorovatelské plány…

Ekonomický model, který se hodí i v zimě

Jistě, fotopast může být i skladná. Zkrátka a dobře – malá, výkonná, levná – hned tři důležité atributy. Dosvítí až do dvacetimetrové vzdálenosti a nabídne rozlišení fotek až 16 Mpx, což je na každý pád velmi průkazné i pro eventuální vyšetřování policie. Takřka dvoupalcový barevný displej a rychlost odezvy kratší než půl vteřiny, i to je jistě velké plus. Rozlišení videa ve Full HD, nahrávání zvuku, jednoduché programování zepředu, kdy nebude nutná demontáž zařízení. Dovede skrytě číhat celé dny, dokud nedostane podnět z blízkého okolí. Jako napájení postačí jen čtyři tužkové baterie, takže nemusíte mít nablízku ani žádný externí zdroj nebo dokonce elektrický kabel.

Do třetice si pak představíme ještě jednu zajímavou alternativu pro myslivce. Fotopast malá, s Wi-Fi kartou, která nabídne i české menu a fotografie s rozlišením až 12 Mpx. Propojení také s chytrým mobilním telefonem klidně až na třicetimetrovou vzdálenost? Vskutku, žádný problém! Pokud si chcete stáhnout aktuální fotografie, stačí jen stát opodál a aktivovat Wi-Fi na mobilu nebo tabletu, který máte s sebou. Na dobré úrovni budou i snímky nafocené při snížené viditelnosti, mlze, ale také během nočních hodin. Velmi malé rozměry, krytí IP56, které si poradí i s rozsáhlejším deštěm.

Monitorovat prostor mohou v létě i v zimě

Jistě, fotopasti mohou být v terénu klidně i celoročně. Vydrží totiž i dvacetistupňové mrazy nebo opravdová letní vedra. Zaznamenají pohyb lesní zvěře i lidí, kteří možná jdou jen houbařit, ale mohou také mít za lubem něco úplně jiného. Díky neviditelnému přísvitu a PIR čidlu, jež se zaměří na tepelnou stopu, moderní zařízení sloužící k monitoringu lesních cest, zahrad i obydlí vlastně nelze nijak přechytračit.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů