Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé objednání, rychlé vyzvednutí
Anonym, 14.09.2021
Výhody: Rychlost,ochota
Anonym, 13.09.2021
Anonym, 03.09.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Dětské chytré hodinky v češtině

04.10.2021 - Už jste viděli naše dětské chytré hodinky v češtině? Pokud ne, přečtěte si následující článek.

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

04.08.2021 - Hledáte mini kamerku do bytu? Mrkněte na naši novinku Cel-Tec Cube Cam 33 Mini.

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

Full HD kamera do auta

Full HD kamera

Chtěli jste mít vždycky ten nejlepší přehled nad tím, co se děje kolem vašeho vozu? Rozvoj autokamer v posledních letech je skutečně až překotný, dnes už si můžeme přehrát nahraný záznam ve vysokém rozlišení a potěšit se nad vzpomínkou z dovolené. Totéž video pak může posloužit i při dopravních nehodách, neboť je obvyklé, že se její protagonisté neshodnou na otázce, jak se celá událost vlastně přesně odehrála. Krátký záznam ukáže pravdu a umožní tedy spolehlivé prošetření situace. A co kamera, která nabídne hned tři různé pohledy?

Tříkanálová autokamera je žhavou novinkou

Nabídne mobilní aplikaci, se kterou si za krátkou chvíli nastavíte všechny důležité parametry podle sebe. Full HD kamera do auta disponuje třípalcovým IPS displejem a díky českému menu nenastane s úpravami žádný problém. Chcete se dívat jen na to, co se děje před vozem nebo snímat pohled ze všech tří dostupných pozic? Stačí jediný pokyn, stejně tak si můžete displej i dočasně vypnout, abyste se pak za volantem lépe soustředili. A ve volné chvilce na odpočívadle si můžete znovu přehrát všechno, co se mezitím stihlo zaznamenat.

Wi-Fi modul usnadní každodenní používání

Drží krok s dobou, přesně to by se dalo říci o autokameře Cel-Tec K5 triple. Díky Wi-Fi modulu a aplikaci určenou pro Androidy i iOS můžete obsluhu řídit ze svého chytrého mobilního telefonu. Stačí jedno kliknutí a přepnete na jinou kameru, případně si můžete stáhnout uložený záznam i do paměti mobilu. Ušetříte čas a ovládání bude mnohem pohodlnější, o to tu přeci jde především!

Podívejte se okamžitě do různých stran

Co přesně se děje za vozem? Jaká je situace na blízkém chodníku? Potřebujete asistenta pro couvání? Přesně tyto otázky pomůže řešit Full HD kamera do auta, která nabídne velmi široký úhel záběru a hodí se tedy do různých situací. Trojice kamer (zadní, přední a vnitřní) přináší 128°, resp. 140° a 146°, uvidíte tedy výborně i na detaily. Vnitřní kameru si lze efektivně přizpůsobit – natočit tak, jak to právě vyžaduje aktuální dění, stačí pouhý okamžik. Nemusíte se v tomto směru ani obávat protisvětla nebo dalších nepříznivých vlivů, neboť díky WDR technologii budete mít k dispozici vynikající obraz bez ohledu na denní dobu nebo například zamračenou oblohu.

Klasické baterie do dnešního světa nepatří

Pokud jste v poslední době zaslechli něco o tom, že li-ion baterie jsou zastaralé, rozhodně nešlo o nějakou poplašnou zprávu. Je to pravda a kromě jiného – existují už lepší varianty pro různá vaše elektrozařízení, není tedy žádný důvod k panice. Superkapacitor se vyznačuje dlouhou životností, ale je také maximálně spolehlivý. Pokud jste někdy dříve zažili problém s baterií, která se nafoukla a poničila kameru nebo i uložená data, takové věci jsou už naštěstí minulostí. Superkapacitory vydrží v dobré kondici celé stovky a tisíce cyklů, právě v tom tkví jedna z jejich největších výhod.

Podpora vysokokapacitních microSD karet

Full HD kamera do auta zvládne spolupráci s až 128 GB microSD kartou, což znamená prakticky čtyřicet hodin nahrávek. Díky záznamu do smyčky se nemusíte obávat, že se nahrávání zastaví zrovna v době, kdy to budete nejméně potřebovat. A co provozní teplota? Kamera dovede obstát i v mrazivých ránech, poradí si s teplotou dvaceti stupňů pod nulou, ale nevadí jí například ani velká vedra. Zadní kamera nabídne vodotěsné krytí IP67, nemusíte se bát jízdy ani za prudkého deště. Vyznačuje se také nízkou hmotností i rozměry, je tedy vhodná pro každý model vozu. Pohled do interiéru vozu, ale také detailní přehled o všem, co se děje před i za autem, to je největší předností tříkanálové kamery.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů