Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: rychlost vyřízení objednávky,skvělé zboží,milé jednání
Anonym, 22.07.2021
Výhody: Přišlo v dle udání obchodu
Anonym, 03.07.2021
Výhody: rozměr, hmotnost
Anonym, 16.06.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

Full HD kamera do auta

04.05.2021 - Představujeme vám autokameru se třemi kamerami. Mrkněte na její představení.

Levné chytré hodinky

04.04.2021 - Představujeme vám levné chytré hodinky, které překvapí svými funkcemi.

Helmy na kolo MTB

04.03.2021 - Ochrana hlavy je dnes naprosto klíčová, pokud jste vášnivým cyklistou, musíte myslet v první řadě na bezpečnost. Více se dočtete v našem článku, kde vám představíme bluetooth helmy na kolo MTB.

LED baterka do každé situace

04.02.2021 - Pokud vybíráte LED baterku, musíte mít jasno o tom, jaký model přesně hledáte. V článku Vám představíme svítilnu Klarus A1.

Full HD kamera do auta

Full HD kamera

Chtěli jste mít vždycky ten nejlepší přehled nad tím, co se děje kolem vašeho vozu? Rozvoj autokamer v posledních letech je skutečně až překotný, dnes už si můžeme přehrát nahraný záznam ve vysokém rozlišení a potěšit se nad vzpomínkou z dovolené. Totéž video pak může posloužit i při dopravních nehodách, neboť je obvyklé, že se její protagonisté neshodnou na otázce, jak se celá událost vlastně přesně odehrála. Krátký záznam ukáže pravdu a umožní tedy spolehlivé prošetření situace. A co kamera, která nabídne hned tři různé pohledy?

Tříkanálová autokamera je žhavou novinkou

Nabídne mobilní aplikaci, se kterou si za krátkou chvíli nastavíte všechny důležité parametry podle sebe. Full HD kamera do auta disponuje třípalcovým IPS displejem a díky českému menu nenastane s úpravami žádný problém. Chcete se dívat jen na to, co se děje před vozem nebo snímat pohled ze všech tří dostupných pozic? Stačí jediný pokyn, stejně tak si můžete displej i dočasně vypnout, abyste se pak za volantem lépe soustředili. A ve volné chvilce na odpočívadle si můžete znovu přehrát všechno, co se mezitím stihlo zaznamenat.

Wi-Fi modul usnadní každodenní používání

Drží krok s dobou, přesně to by se dalo říci o autokameře Cel-Tec K5 triple. Díky Wi-Fi modulu a aplikaci určenou pro Androidy i iOS můžete obsluhu řídit ze svého chytrého mobilního telefonu. Stačí jedno kliknutí a přepnete na jinou kameru, případně si můžete stáhnout uložený záznam i do paměti mobilu. Ušetříte čas a ovládání bude mnohem pohodlnější, o to tu přeci jde především!

Podívejte se okamžitě do různých stran

Co přesně se děje za vozem? Jaká je situace na blízkém chodníku? Potřebujete asistenta pro couvání? Přesně tyto otázky pomůže řešit Full HD kamera do auta, která nabídne velmi široký úhel záběru a hodí se tedy do různých situací. Trojice kamer (zadní, přední a vnitřní) přináší 128°, resp. 140° a 146°, uvidíte tedy výborně i na detaily. Vnitřní kameru si lze efektivně přizpůsobit – natočit tak, jak to právě vyžaduje aktuální dění, stačí pouhý okamžik. Nemusíte se v tomto směru ani obávat protisvětla nebo dalších nepříznivých vlivů, neboť díky WDR technologii budete mít k dispozici vynikající obraz bez ohledu na denní dobu nebo například zamračenou oblohu.

Klasické baterie do dnešního světa nepatří

Pokud jste v poslední době zaslechli něco o tom, že li-ion baterie jsou zastaralé, rozhodně nešlo o nějakou poplašnou zprávu. Je to pravda a kromě jiného – existují už lepší varianty pro různá vaše elektrozařízení, není tedy žádný důvod k panice. Superkapacitor se vyznačuje dlouhou životností, ale je také maximálně spolehlivý. Pokud jste někdy dříve zažili problém s baterií, která se nafoukla a poničila kameru nebo i uložená data, takové věci jsou už naštěstí minulostí. Superkapacitory vydrží v dobré kondici celé stovky a tisíce cyklů, právě v tom tkví jedna z jejich největších výhod.

Podpora vysokokapacitních microSD karet

Full HD kamera do auta zvládne spolupráci s až 128 GB microSD kartou, což znamená prakticky čtyřicet hodin nahrávek. Díky záznamu do smyčky se nemusíte obávat, že se nahrávání zastaví zrovna v době, kdy to budete nejméně potřebovat. A co provozní teplota? Kamera dovede obstát i v mrazivých ránech, poradí si s teplotou dvaceti stupňů pod nulou, ale nevadí jí například ani velká vedra. Zadní kamera nabídne vodotěsné krytí IP67, nemusíte se bát jízdy ani za prudkého deště. Vyznačuje se také nízkou hmotností i rozměry, je tedy vhodná pro každý model vozu. Pohled do interiéru vozu, ale také detailní přehled o všem, co se děje před i za autem, to je největší předností tříkanálové kamery.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů