Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé objednání, rychlé vyzvednutí
Anonym, 14.09.2021
Výhody: Rychlost,ochota
Anonym, 13.09.2021
Anonym, 03.09.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

04.08.2021 - Hledáte mini kamerku do bytu? Mrkněte na naši novinku Cel-Tec Cube Cam 33 Mini.

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

Full HD kamera do auta

04.05.2021 - Představujeme vám autokameru se třemi kamerami. Mrkněte na její představení.

Helmy na kolo MTB

helmy-na-kolo-mtb.jpg

Ochrana hlavy je dnes naprosto klíčová, pokud jste vášnivým cyklistou, musíte myslet v první řadě na bezpečnost. Vždyť statisíce úrazů hlavy, ke kterým dojde napříč Evropou, vůbec nemuselo skončit s fatálními následky. Stačilo jen nepodcenit otázku bezpečnosti, která musí být jasně na prvním místě. Nejde tolik o design nebo barvu, důležitější je, když helma padne doslova jako ulitá a nabídne i výbornou ochranu proti těžkým pádům. Možná si říkáte, že se nemůže nic stát? Stačí pak ale jen okamžik v nepřehledném provozu, dešťové kapky, mlha nebo ostrá zatáčka a vteřina nepozornosti.

Ozvěna vzdálené budoucnosti nebo všední realita?

V dnešní době chytrých mobilních telefonů, tabletů a počítačů, které se vejdou do malé a nenápadné krabičky, se už asi nebudeme divit vůbec ničemu. Moderní pokrok promlouvá ale například i mezi cyklistickou výbavu, podívejme se například na sortiment ochranných přileb nebo jiných důležitých doplňků. Jsou to právě Bluetooth helmy na kolo, které nabídnou zajímavou kombinaci precizní ochrany a možnosti poslouchat oblíbenou hudbu, zavolat svým blízkým nebo zapnout jednoduchou světelnou signalizaci pro chvíle, kdy je kolem mlha, stmívá se nebo je silnice místy až trochu nepřehledná.

Pokud jde o vozovku, neměli bychom raději nic podcenit a blikající helma je dobrým a jednoduchým nápadem, díky kterému budete velmi dobře vidět. A o to přeci jde, že? Vidět a současně být viděn, nejen v sedle horských kol. Velkým plus je také využití systému MIPS, jenž ochrání hlavu, především mozkovnu, před přímým nárazem z jednoho směru. Nejde o zbytečnou zátěž navíc, protože jde jen o malou vrstvu mezi tlumením a skořepinou – která ovšem může v kritické situaci také zachránit život. Vážných úrazů hlavy u cyklistů je v rámci Evropy při dopravních nehodách každoročně statisíce, neopakujte proto chybu těch, kteří vyjeli bez helmy nebo podcenili výběr ochranného vybavení.

Poslouchejte oblíbenou hudbu za jízdy

Díky tomu, že v Bluetooth helmě na kolo MTB jsou vestavěné reproduktory, můžete si pustit do uší své milované melodie, a přitom mít stále výborný přehled o silničním provozu všude kolem. Nebudete totiž mít klasická sluchátka, stereo reproduktory přenáší zvuk po kosti přilby, neruší proto při jízdě a nezabrání vám slyšet vše, co je opravdu důležité. Helmu jednoduše spárujete s mobilem díky Bluetooth přenosu a pak už jen posloucháte skladby, které patří mezi vaše zamilované. Dálkový ovladač je přímo na řídítkách, nemusíte proto zastavovat, abyste změnili hudební program.

Chcete si zatelefonovat? Žádný problém, telefon přitom mít v ruce rozhodně nemusíte, soustřeďte se na jízdu a vytočte číslo jednoduše stisknutím tlačítka na řídítkách. Popruh pod bradou s integrovaným mikrofonem pak snadno přenese zvuk bez nutnosti mít sluchátko u ucha. Zavolejte svým blízkým v půli cesty o tom, že se už blížíte k cílové destinaci a brzy je navštívíte. Nebo se jim zkrátka ozvěte proto, aby věděli, že je vše v nejlepším pořádku…

LED světla pro horší světelné podmínky

Prudce zabrzdíte a helma se červeně rozbliká, aby na tuto důležitou skutečnost upozornila cyklisty za vámi. Ale také může svítit do okolí, když se už stmívá, je mlha nebo jsou světelné podmínky jinak nepříznivé. Ovládání je velmi snadné, bezdrátový dálkový ovladač nastaví vše potřebné i za jízdy, takže opět – nemusíte zastavovat, abyste si vyladili ovládání podle svých představ. Když se k tomu pak přidá i výborná cirkulace vzduchu, která přinese úlevu v teplých letních dnech nebo praktická síťka proti hmyzu, může se Bluetooth helma stát dobrým společníkem na cesty. Teď už si jen vybrat cíl své další cesty, který elegantně zdoláte v sedle horského kola!  

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů