Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé objednání, rychlé vyzvednutí
Anonym, 14.09.2021
Výhody: Rychlost,ochota
Anonym, 13.09.2021
Anonym, 03.09.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Dětské chytré hodinky v češtině

04.10.2021 - Už jste viděli naše dětské chytré hodinky v češtině? Pokud ne, přečtěte si následující článek.

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

04.08.2021 - Hledáte mini kamerku do bytu? Mrkněte na naši novinku Cel-Tec Cube Cam 33 Mini.

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

IP kamera v mobilu

IP kamera v mobilu

Mít všechno pod dohledem, když zrovna nejste doma. Možná i pozorovat čtyřnohého domácího mazlíčka a bavit se tím, co zrovna provádí. Stejně tak i monitorovat pracoviště nebo rekreační objekt, možností by se jistě našlo poměrně dost. Skrytá kamera, která pohlídá byt či domovní schodiště, spotřebuje jen opravdové minimum energie a nastavuje se s podobnou lehkostí, jako řada dalších produktů z rodiny moderní elektroniky?

V provozu bude nepřetržitě, působí velmi nenápadně

Může připomínat na první pohled kouřové čidlo, každý, kdo vstoupí do místnosti s nekalými úmysly, si nemusí kamery vůbec povšimnout. Zloději potom nabídnou sami videozáznam, díky němuž budou posléze usvědčeni. Je ale jasné, že vynalézavost designérů podobných zařízení nemá hranice a originalitě se žádné meze nekladou. Pojďme se proto podívat, co nabízí současný trh s IP kamerami v mobilu, díky kterým můžete monitorovat vzdálený prostor se zcela minimálním úsilím.

Skrytá IP kamera ve stolních hodinách CEL-TEC Cube One WiFi WR je tak nenápadná, že jde skoro o maximum možného. HD rozlišení videa, noční vidění a emailové upozornění, kdykoliv se do jejího hledáčku dostane pohybující se objekt – to je jen několik bonusů, které zde na vás čekají. Výhodou je také obousměrné audio, kdy budete mít možnost poslouchat, co se všechno na sledovaném místě vlastně odehrává. A to samozřejmě s možností záznamu, jehož velikost udává už jen samotná kapacita microSD karty. Podporovány jsou modely s kapacitou 64 GB, takže žádný strach, připraveno je místo až pro dvaatřicet hodin nahrávek v HD kvalitě. Výhodou je také noční přísvit, který je neviditelný pro hosty ve vašem bytě, ale umožní pohlédnout jim detailně do tváře i pod rouškou tmy.

Ovládání přímo v aplikaci, velmi jednoduché nastavení

Podpora systémů Android i iOS, provozní teplota až mínus dvacet stupňů Celsia, váha jen 750 gramů, tudíž zařízení lze snadno přenášet z místa na místo a instalace je tak velmi jednoduchá. Stačí jen položit a zapnout elektřinu. Nebo ji uvedete do provozu díky li-ion baterii, která vystačí na více než tříhodinový kvalitní záznam?

Druhým zařízením, které si dnes představíme, bude panoramatická IP kamera Cel-Tec Disk 360 WiFi. Na první (a s největší pravděpodobností i na druhý) pohled klasické kouřové čidlo, nenápadnost je cílem designérů takovýchto zařízení. Podporuje až 128 GB microSD kartu, což v praxi znamená až dvouměsíční kvalitní záznam. Noční režim se automaticky aktivuje při snížené viditelnosti, tedy například při slabším osvětlení. Díky možnosti automatické detekce pohybu se okamžitě dozvíte prostřednictvím mobilní aplikace, že se doma děje něco, co rozhodně nesmí uniknout vaší pozornosti.

Zajímavý model IP kamery i do třetice

Může být v provozu neustále a je hodně nenápadná – schovává se totiž za klasickou dokovací stanici, která neodmyslitelně patří ke každé moderní domácnosti. Kamera v dokovací stanici CEL-TEC Lighting Dock Wifi GF nabídne nahrávání videa v HD kvalitě a nepřetržitý provoz, bez ohledu na denní dobu. Využívá Wi-Fi síť, která je v kanceláři nebo bytě, samozřejmě s minimálním datovým tokem. Záznam nahrává standardně na microSD kartu, kde je maximální podporovaná kapacita 128 GB. Takový prostor nabízí dlouhé hodiny kvalitního záznamu. A v čem je ještě tato IP kamera tolik zajímavá?

Výhodou je samozřejmě mobilní aplikace, díky které dostanete okamžitě upozornění, když zařízení detekuje pohyb v místnosti. Stačí jen jediná věc, a sice aby aplikace byla zapnutá. Nastavení je samo o sobě snadné, nemusíte být IT z povolání, abyste podobnou věc zvládli. Stačí investovat pár minut času a základy pro každého běžného uživatele smartphone.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů