Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlost
Anonym, 12.09.2019
Anonym, 05.09.2019
Výhody: Rychlost a kvalita.
Anonym, 01.09.2019

Články

Mini fotopast je nenápadný strážce nejen k domovním dveřím

04.09.2019 - Mini fotopast je nenápadný strážce nejen k domovním dveřím. Dočtete se více v našem článku.

Fotopast levně aneb bezpečnostní prvek, pro který nesáhnete hluboko do kapsy

04.08.2019 - Levná fotopast jako bezpečnostní prvek? Ano dnes už je to možné...

Fotopast s Wi-Fi funguje i na zahradě opravdu na jedničku

04.07.2019 - Fotopast s Wi-Fi funguje i na zahradě opravdu na jedničku. Mrkněte na náš článek.

Nabíjecí svítilna do každé situace

04.06.2019 - Nabíjecí svítilna do každé situace – nevěříte? Čtěte na našem blogu.

IP kamera - moderní způsob zabezpečení domu

03.05.2019 - IP kamera je moderní způsob k zabezpečení domu. Více se dočtete v našem článku na blogu.

Fotopast na zloděje

04.04.2019 - Chraňte svůj majetek fotopastí na zloděje. Mrkněte na náš tip na blogu.

Kamera na helmu – přilbu je hit letošního léta

Kamera na helmuKamera na přilbu

Už stovku let si lidé zaznamenávají události, akce či všemožné speciální situace. Proto se vesměs v každé rodině dopídíme starého rodinného alba a při listování v něm se vracíme do časů, kdy byli babička s dědečkem mladí anebo naši rodičové řádili na letních táborech… Zažloutlé fotografie vzbuzují posvátnou úctu a nejasné kontury probouzejí fantazii.

Snaha zachytit situace, místa, lidi a různé akce je stejná i po sto letech. Mílovými kroky se ovšem změnila technologie. Základní foťák už má každý ve svém mobilu. Někdo dá raději přednost digitálnímu fotoaparátu. V každém případě lze fotit ostošest – co se nám nelíbí, smažeme, něco zvětšíme, upravíme, ořežeme… Trend selfie snad ani netřeba zmiňovat. Pokud ale chceme skutečně zaznamenat například výjimečnou sportovní akci, sáhneme po kameře. A tím letošním super hitem jsou kamery na přilby.

Kamera na přilbu zaznamená celý průběh cyklistického nebo motorkářského závodu. Kdo se rád prohání vzduchem, například na rogalu, i zde je kamera na helmu skvělým reportérem. A vůbec – libujete-li si v adrenalinových sportech, třeba v seskocích padákem, stane se určitě vaší pravou rukou. Kamera na přilbu umožňuje naprosté pohodlí – obě ruce zůstávají volné, nikde nepřekáží, nebrání ve výhledu. I tak se ovšem můžete rozhodnout, protože kamery lze připevnit i na hrudník anebo třeba na řídítka kola či motorky.

Kamera na helmu, vzhledem k tomu, že je určena převážně ke sportu, musí být velmi odolná vůči nárazům, ale i nejrůznějším přírodním podmínkám, a taky voděodolná. Stále novější technologie zaručují vysokou kvalitu záznamu, mají wifi i funkce časosběru. Jsou malé a lehké, aby nijak nepřekážely a zbytečně nezatěžovaly. V balení je samozřejmě i bohaté příslušenství.

Pokud se rozhodnete zakoupit si sportovní kameru, mohla by to být například Sportovní kamera CEL-TEC BK-10. Její předností je velmi malý rozměr i hmotnost a je voděodolná. Má FULL HD rozlišení a úhel záběru 170 °. Kameru můžete umístit, kam je libo. Je vybavena suchými zipy, a tak záleží pouze na vás, kam ji připevníte. Vysokokapacitní baterie zajistí pohodový několikahodinový záznam.

Také akční kamera CEL-TEC BlackWolf je velmi dobrá volba. Patří ke špičce mezi sportovními kamerami. Základem je chipset Ambarella A7L – používá se u nejvyšší třídy. Širokoúhlou čočku tvoří osm asférických skel, takže poskytuje úžasně ostré detailní záběry. Je určena pro adrenalinové sporty, a to včetně potápění! Kvalitní voděodolné pouzdro zaručuje, že se s ní lze potápět až do hloubky 40 metrů. Vestavěná wifi umožňuje propojení s mobilem, takže je možné záznam sledovat přímo na displeji telefonu. Časosběrná videa zde není nutné upravovat na PC, můžete je bez dalšího zpracování prohlížet hned po natočení. I u této kamery zajišťují několikahodinový záznam vysokokapacitní baterie. V příslušenství je dodáno všechno, co je pro kvalitní fungování potřeba.

Výhodou většiny sportovních kamer na helmu či přilbu je to, že je univerzální. Pokud zrovna nesportujete, můžete ji využít i jako autokameru nebo klidně i doma jako webkameru. Ovšem záznamy z terénu při vypjatých sportovních akcích, adrenalinových sportech, ale i při pohodovém rodinném sportování se stanou trvalým dokumentem ve vašem videoalbu. Potěšíte jimi své přátele a některé z nich mohou po mnoha letech oblažit vaše potomky stejně jako zažloutlé fotografie babiček. Nenechte se připravit o situace, které se už nikdy nemusí opakovat. I vy sami si je jistě rádi znovu prohlédnete.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů