Ověřeno našimi zákazníky

Anonym, 18.11.2018
Výhody: 100% komunikace, 100% rychlost vyřízení 0%
Anonym, 10.11.2018
Výhody: Rychlost odeslání přehledné stránky
Anonym, 02.11.2018

Články

Jak funguje fotopast? Jak vybrat fotopast?

02.11.2018 - Jak funguje fotopast a jak vybrat vhodnou fotopast? To se dozvíte v tomto článku.

Co k Vánocům? Zkuste elektroniku, rozhodně nemůžete sáhnout vedle

22.10.2018 - Váháte co koupit k Vánocům? Máme pro vás skvělé tipy na dárky.

Nejlepší autokamera – vybíráme novou kameru do auta

17.09.2018 - Která autokamera je nejlepší? Vybíráme ze dvou nejnovějších modelů Cel-Tec.

Wifi kukátko do dveří s kamerou nejen pro seniory

10.08.2018 - S wifi kukátkem do dveří vám už neunikne žádná návštěva. Dokonce můžete sledovat záznam kamery kukátka z vašeho mobilního telefonu.

Kamera na helmu – přilbu je hit letošního léta

11.07.2018 - Objevte výhody používání kamery na helmě a zaznamenejte své zážitky.

Dětské hodinky s GPS lokátorem vám mohou zachránit dítě

21.06.2018 - Neslyšeli jste o tomto zařízení? Zbystřete! GPS dětské hodinky mohou zachránit život vašeho dítěte.

Kamera na helmu – přilbu je hit letošního léta

Kamera na helmuKamera na přilbu

Už stovku let si lidé zaznamenávají události, akce či všemožné speciální situace. Proto se vesměs v každé rodině dopídíme starého rodinného alba a při listování v něm se vracíme do časů, kdy byli babička s dědečkem mladí anebo naši rodičové řádili na letních táborech… Zažloutlé fotografie vzbuzují posvátnou úctu a nejasné kontury probouzejí fantazii.

Snaha zachytit situace, místa, lidi a různé akce je stejná i po sto letech. Mílovými kroky se ovšem změnila technologie. Základní foťák už má každý ve svém mobilu. Někdo dá raději přednost digitálnímu fotoaparátu. V každém případě lze fotit ostošest – co se nám nelíbí, smažeme, něco zvětšíme, upravíme, ořežeme… Trend selfie snad ani netřeba zmiňovat. Pokud ale chceme skutečně zaznamenat například výjimečnou sportovní akci, sáhneme po kameře. A tím letošním super hitem jsou kamery na přilby.

Kamera na přilbu zaznamená celý průběh cyklistického nebo motorkářského závodu. Kdo se rád prohání vzduchem, například na rogalu, i zde je kamera na helmu skvělým reportérem. A vůbec – libujete-li si v adrenalinových sportech, třeba v seskocích padákem, stane se určitě vaší pravou rukou. Kamera na přilbu umožňuje naprosté pohodlí – obě ruce zůstávají volné, nikde nepřekáží, nebrání ve výhledu. I tak se ovšem můžete rozhodnout, protože kamery lze připevnit i na hrudník anebo třeba na řídítka kola či motorky.

Kamera na helmu, vzhledem k tomu, že je určena převážně ke sportu, musí být velmi odolná vůči nárazům, ale i nejrůznějším přírodním podmínkám, a taky voděodolná. Stále novější technologie zaručují vysokou kvalitu záznamu, mají wifi i funkce časosběru. Jsou malé a lehké, aby nijak nepřekážely a zbytečně nezatěžovaly. V balení je samozřejmě i bohaté příslušenství.

Pokud se rozhodnete zakoupit si sportovní kameru, mohla by to být například Sportovní kamera CEL-TEC BK-10. Její předností je velmi malý rozměr i hmotnost a je voděodolná. Má FULL HD rozlišení a úhel záběru 170 °. Kameru můžete umístit, kam je libo. Je vybavena suchými zipy, a tak záleží pouze na vás, kam ji připevníte. Vysokokapacitní baterie zajistí pohodový několikahodinový záznam.

Také akční kamera CEL-TEC BlackWolf je velmi dobrá volba. Patří ke špičce mezi sportovními kamerami. Základem je chipset Ambarella A7L – používá se u nejvyšší třídy. Širokoúhlou čočku tvoří osm asférických skel, takže poskytuje úžasně ostré detailní záběry. Je určena pro adrenalinové sporty, a to včetně potápění! Kvalitní voděodolné pouzdro zaručuje, že se s ní lze potápět až do hloubky 40 metrů. Vestavěná wifi umožňuje propojení s mobilem, takže je možné záznam sledovat přímo na displeji telefonu. Časosběrná videa zde není nutné upravovat na PC, můžete je bez dalšího zpracování prohlížet hned po natočení. I u této kamery zajišťují několikahodinový záznam vysokokapacitní baterie. V příslušenství je dodáno všechno, co je pro kvalitní fungování potřeba.

Výhodou většiny sportovních kamer na helmu či přilbu je to, že je univerzální. Pokud zrovna nesportujete, můžete ji využít i jako autokameru nebo klidně i doma jako webkameru. Ovšem záznamy z terénu při vypjatých sportovních akcích, adrenalinových sportech, ale i při pohodovém rodinném sportování se stanou trvalým dokumentem ve vašem videoalbu. Potěšíte jimi své přátele a některé z nich mohou po mnoha letech oblažit vaše potomky stejně jako zažloutlé fotografie babiček. Nenechte se připravit o situace, které se už nikdy nemusí opakovat. I vy sami si je jistě rádi znovu prohlédnete.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů