Ověřeno našimi zákazníky

Anonym, 20.11.2021
Anonym, 20.11.2021
Anonym, 03.11.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Zabezpečení bytu nepodceňujte

04.12.2021 - Zabezpečení bytu nepodceňujte nebo budete litovat... Mrkněte na snadné řešení.

Nejlepší fotopast s cloudovým uložištěm

04.11.2021 - Fotopast s ukládáním záznamů na cloud? Dnes již běžná věc. Mrkněte na náš článek.

Čelovka na běhání – běžecká výbava pro každého

29.10.2021 - Průvodce výběrem LED čelovek na běhání 2021.

Dětské chytré hodinky v češtině

04.10.2021 - Už jste viděli naše dětské chytré hodinky v češtině? Pokud ne, přečtěte si následující článek.

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

Kvalitní čelovka

Chvilek, kdy si zkrátka potřebujeme na něco posvítit, se najde každý den hodně. A určitě to není jen ve večerních hodinách na procházce po lesní cestě. Park, do nějž chodíte venčit svého psa, víkendové rybaření, ale také outdoorové výlety. Občas se už smráká nebo potřebujeme lépe vidět v dílně. Co s tím? Jednoduše, pořídit si čelovku, se kterou nebudeme zažívat nevýhody klasických baterek. Není třeba nic držet v ruce a v případě nutnosti změny toku světla jen mírně pootočíme hlavu. Praktické nejen na chatu, že?

Vyberte si kvalitu, kterou vždy oceníte

Žádné kompromisy, sáhněte raději po modelu, jenž vás nikdy nenechá v problémech způsobených nedostatečným osvětlením. Nabíjecí čelovka s pohybovým senzorem CEL-TEC HL440 Motion je ideálem pro kutilské dílny i vycházky do přírody, které se mohou protáhnout až do pozdního večera. Jste vášnivými turisty, jezdíte na kole, běháte v parku nebo se věnujete myslivosti? Ve všech případech určitě podobné osvětlení využijete. Výhodou je také hmotnost, která dosahuje 70 gramů. Jinak řečeno, tohle zařízení nebudete na hlavě prakticky ani cítit. Jen začnete vnímat paprsek světla, jenž vám spolehlivě pomůže v mnoha každodenních situacích. Díky vodotěsnému krytí IPX6 můžete čelovku využít i v terénu, bez obav z nějakých dešťových kapek.

Sklon si nastavte přesně podle sebe

Centimetr sem, centimetr tam. Osvětlit konkrétní plochu je snadné, ale s baterkou v ruce máte volnou jen jednu další dlaň. Proč potom nepoužít čelovku, která je mnohem praktičtější? Jen si nastavíte sklon, otočíte hlavou do strany a světlo se přesune společně s vámi. Výhodou je pak i několik režimů svitu, záleží vždy na okolnostech. Potřebujete stabilní výkon po několik hodin nebo dáte přednost delšímu dosvitu, potažmo výkonu?

Extrémně jasný výkon a dosvit sto metrů

Jaká je řeč čísel? Kvalitní čelovka nabídne několik světelných režimů, v tom nejvyšším – extrémně jasném, je výkon 440 lumen. Nabitá baterie vydrží asi dvě a půl hodiny a můžete se spolehnout až na stometrový dosvit. Pokud zvolíte střední režim, pak se s výkonem 100 lumen dostanete na osm hodin svícení a dosvit do 55 metrů. Nízký režim, jenž využívá rozptylové LED, nabídne výkon 10 lumen a vydrží svítit až sedmdesát hodin – daní za takovou výdrž bude i „pouze“ pětimetrový dosvit. Vyberte si proto, kterou variantu právě využijete, k mání jich je hned několik, to vše v závislosti na situaci, podmínkách, počasí a podobně. Režimů svícení je zde celkem pět. Moderní čelovky vás nikdy nenechají v problémech…

Nabíjí se jenom dvě hodiny

A jak vypadá samotný proces nabíjení? MicroUSB konektor nabije baterii za 2,3 hodiny, takže rozhodně nebudete u zásuvky čekat celý den. Kapacita baterie, která zde činí celých 1800 mAh, je běžná také u levnějších modelů starších smartphonů. Kvalitní čelovka disponuje také rozměry pouhých 6x4,3x4,1 centimetru, což znamená, že vám nebude překážet v batohu nebo jiném zavazadle a můžete si ji snadno vzít i na cesty. Jde o zařízení, které odolá pádu ze dvou metrů a nemusíte se jej proto bát využívat ani v dílně. Naopak, všude, kde je třeba trochu více světla, se čelovky výborně hodí! Jít si zaběhat nebo strávit víkend v kempu, v obou případech je toto osvětlení velmi dobrým doplňkem.

Zapněte čelovku mávnutím ruky

Když mávnete dlaní před čelovkou, zhasnete ji, respektive rozsvítíte. Je to až moc futuristická představa? Vůbec ne, u dnešních modelů je to spíš už obvyklé. Kvalitní čelovka je skutečně až nepostradatelným společníkem výletníků, kutilů nebo rybářů. Pro každé hobby je třeba dobrý zdroj světla, i proto může být podobná svítilna hezkým dárkem.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů