Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé objednání, rychlé vyzvednutí
Anonym, 14.09.2021
Výhody: Rychlost,ochota
Anonym, 13.09.2021
Anonym, 03.09.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Dětské chytré hodinky v češtině

04.10.2021 - Už jste viděli naše dětské chytré hodinky v češtině? Pokud ne, přečtěte si následující článek.

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

04.08.2021 - Hledáte mini kamerku do bytu? Mrkněte na naši novinku Cel-Tec Cube Cam 33 Mini.

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

LED baterka do každé situace

LED baterka

Lehká, skladná, ale také s dobrou výdrží. Zapomínat bychom neměli ani na dosvit, jenž často rozhoduje při využití při venkovních aktivitách. Zkrátka a dobře, na LED baterku jsou v 21. století kladeny opravdu vysoké nároky. Můžete si posvítit na práci v kutilské dílně, hodí se například na rybách nebo při procházce parkem, při cestě do dřevníku nebo i doma, když je dočasně přerušená dodávka elektřiny. Důvodů, proč mít po ruce dobrou LED baterku, by se tedy rozhodně našla celá řada…

Při výběru si položte několik otázek

Pokud vybíráte LED baterku, musíte mít jasno o tom, jaký model přesně hledáte. Roli zde určitě nehraje jenom zdroj napájení, dosvit a světelný výkon, nýbrž i materiál, od kterého se odvíjí také odolnost. Zjednodušeně řečeno, plast není tak pevný jako hliník a přinejmenším základní odolnost vůči vodě nebo prachu by měla být pro outdoorové využití samozřejmostí. Tento údaj poznáte podle mezinárodního standardizovaného stupně krytí – tento údaj začíná písmeny IP a následují dvě číslice, ze kterých poznáte, jestli model odolá drobnému dešti nebo se můžete spolehnout i na stříkající vodu. Přežije bez úhony i v prudším dešti nebo ji musíte mít pečlivě ukrytou?

Výkonná nabíjecí LED svítilna Klarus A1 nabídne výkon, který bychom před lety odkázali snad do říše snů. Až 1200 lumen, dosvit daleko za hranici dvou stovek metrů, kvarteto světelných režimů a tím pádem i předpoklady pro využití profesionály – zamiluje si ji nejen myslivec z povolání, ale vhod jistě přijde i záchranářům. Pokud máte rádi pobyt venku, procházky v lese nebo jiné outdoorové aktivity, může vám být tato LED svítilna s hmotností pouhých 175 gramů dobrým společníkem v batohu či jiném zavazadle.

Nebudou jí vadit ani rozmary počasí…

Stupeň ochrany proti vodě IPX6 dává tušit, že problémem nebude ani intenzivně tryskající voda. Proti ponoření do vody sice Klarus A1 ochranu nenabízí, ale jde o model, který vás nenechá v problémech ani při větší průtrži mračen. Na dobré úrovni je i odolnost proti nárazu, pokud vám baterka spadne z metrové výšky, nemělo by se jí vůbec nic stát.

Výhodou je možnost přepínání mezi čtyřmi režimy, z nichž ten vůbec nejvyšší vám dokáže svítit na cestu nebo na práci přes tři hodiny a osvítí předměty ve vzdálenosti až 230 metrů od výchozího bodu. I na nejnižší možnou intenzitu, kdy je světelný tok zhruba třicet lumen, si posvítíte až dvaasedmdesát hodin a lze se spoléhat na dosvit až na padesátimetrovou vzdálenost. Další variantou je stroboskop, respektive blikání, kdy je světelný tok tisíc lumen. Počítejte pak přibližně se šesti až sedmi hodinami provozu v tomto režimu.

Jednoduché nabíjení a velká kapacita baterie

Až 2000 mAh činí kapacita baterie této LED svítilny, což je hodnota odpovídající například vybraným modelům chytrých mobilních telefonů. Akumulátor Li-ion 18650 je známý svou dlouhodobou spolehlivostí, nezklame ani v náročných podmínkách. Jako velmi praktické se pak dá označit nabíjení skrze USB-C konektor, které dává LED baterce značné možnosti. Šestnáct centimetrů dlouhé tělo se vejde do každé kapsy, jde tedy o skutečného pomocníka pro složité chvilky, když nás v přírodě zastihne déšť nebo se na vycházce k lesní cestě začne stmívat až příliš brzy. 10W LED svítilna, jako je právě Klarus A1, je praktická nejen na dlouhé cesty, ale i jako společník do rodinného domku se zahradou a dílnou.

Ergonomická a velmi lehká, využitelná v mnoha různých situacích. Taková LED svítilna se zkrátka doma neztratí, využít ji můžete každý den bez ohledu na roční období. Sečteno a podtrženo, malé rozměry a velký výkon, ochrana proti nárazu při pádu až z metrové výšky a odolnost i proti dešťovým kapkám. Co víc si ještě přát, když se hledá outdoorový společník, že?

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů