Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé objednání, rychlé vyzvednutí
Anonym, 14.09.2021
Výhody: Rychlost,ochota
Anonym, 13.09.2021
Anonym, 03.09.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

04.08.2021 - Hledáte mini kamerku do bytu? Mrkněte na naši novinku Cel-Tec Cube Cam 33 Mini.

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

Full HD kamera do auta

04.05.2021 - Představujeme vám autokameru se třemi kamerami. Mrkněte na její představení.

Levné chytré hodinky

levne-chytre-hodinky.jpg

Moderní elektronika nám v mnohém usnadňuje každodenní život, a jestli jsme si před rokem 2000 neuměli představit život s mobilem, v dnešní době se bez smartphonu neobejdeme. Podobně zajímavá budoucnost pak zřejmě čeká i levné chytré hodinky, jejichž úkolem rozhodně není jen ukazovat přesný čas. Dovedou změřit krevní tlak, ale také přijímat novinky přímo z vašeho mobilního telefonu. Žádný e-mail vám už neuteče, můžete mít přehled i o tom, co se právě děje na sociálních sítích.

Praktické, velmi lehké a nenápadné

Tělo z hliníku a také silikonový řemínek, díky němuž je zajištěno maximální pohodlí i při delším nošení. Chytré hodinky jsou tak elegantním doprovodem na cesty, baterie vám může vydržet až dva týdny a díky krytí IP68 si je můžete vzít dokonce i do vody. Zároveň budou na vašem zápěstí také mimořádně lehké, padesátigramová hranice se pokoří jen těsně a během dne nebudou nikde tlačit nebo vám jinak vadit. Vybírat si také můžete z takřka padesáti moderních ciferníků, aplikace nabízí dokonce i vlastní verzi. Originalitě se tak opravdu meze nekladou!

Dotykový displej usnadní veškerou práci

Levné chytré hodinky musí dostát svému jménu a jejich ovládání by proto měl zvládnout úplně každý, včetně dětí nebo seniorů, co nemají s moderní elektronikou ještě tolik zkušeností. Snadné propojení s mobilní aplikací, ale také dotykový barevný IPS displej, na němž nastavíte všechny své požadavky během několika vteřin a uvidíte na něj výborně i na poledním slunci. Přehlednost, to je jasným cílem podobných zařízení, která umí usnadnit život a ušetřit spoustu času. Mají stopky, krokoměr a mohou pečlivě monitorovat vaše sportovní aktivity. Lehká konstrukce nebude vadit ani při běhání v parku, a když přijde únava, budou bedlivě dbát i nad vaším spánkem. Zjednodušeně řečeno, mohou vám být po boku vlastně v každé situaci.

Propojení s mobilním telefonem na maximum

Věděli jste, že spojení chytrých hodinek a smartphonu může být dokonce skoro až bratrské? Jistě, doplňují se díky důmyslnému zpracování i v nejmenších detailech, na hodinkách můžete dát pokyn k rychlému vyfocení snímku, ale také naladit v přehrávači mobilního telefonu oblíbenou hudbu. A to samozřejmě ještě není všechno, protože Cel-Tec GrandWatch E1 Black má menu v českém jazyce a nabídne tak oporu i těm, jimž by dělalo nastavení v cizí řeči určité problémy.

Sbírejte notifikace, propojení Bluetooth je spolehlivé

Okamžitě budete vědět, že vám někdo píše textovku nebo posílá zprávu na sociální síti, můžete být upozorněni i na blížící se datum v kalendáři, které jste si označili pomyslným červeným vykřičníkem. Bluetooth zajišťuje neustálé propojení mobilního telefonu a chytrých hodinek, rozhodně tak platí, že vám nic neunikne. Pokud budete smartphone hledat, pomohou vám hodinky také – stačí jim jen zadat pokyn a mobil se rozezvučí tak, abyste jej snadno našli. Možná byl v kapse u kabátu, kterou moc často nepoužíváte a jen jste se zapomněli předtím podívat, že?

Využijete je při různých sportovních aktivitách

Moderní fitness chytré hodinky dokáží bedlivě monitorovat až jedenáct různých sportů, takže si s nimi neužijete jen běhání v přírodě nebo například v parku. Propojit je také můžete například s aplikací Google Fit, kterou si budete nastavovat také ze svého počítače. Díky vodotěsnému provedení vás nezaskočí ani průtrž mračen, cesty plné vířícího prachu nebo další nepříjemnosti. A notifikace z telefonu už nemusíte nikde hledat, žádná vám neunikne.

Chytré hodinky jsou připraveny v různých variantách, nebojte se proto barevných kombinací. Co třeba stříbrná s bílým páskem? Každé balení obsahuje jeden bonusový pásek, varianty jsou pak jen otázkou fantazie nositele v kombinaci s moderní módou. V součtu zde tedy máme elektroniku, která usnadní každodenní činnosti a znamená i jistou revoluci. Co zajímavého nás asi čeká za deset nebo dvacet let v tomto neustále se vyvíjejícím světě?

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů