Ověřeno našimi zákazníky

Anonym, 20.11.2021
Anonym, 20.11.2021
Anonym, 03.11.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Zabezpečení bytu nepodceňujte

04.12.2021 - Zabezpečení bytu nepodceňujte nebo budete litovat... Mrkněte na snadné řešení.

Nejlepší fotopast s cloudovým uložištěm

04.11.2021 - Fotopast s ukládáním záznamů na cloud? Dnes již běžná věc. Mrkněte na náš článek.

Čelovka na běhání – běžecká výbava pro každého

29.10.2021 - Průvodce výběrem LED čelovek na běhání 2021.

Dětské chytré hodinky v češtině

04.10.2021 - Už jste viděli naše dětské chytré hodinky v češtině? Pokud ne, přečtěte si následující článek.

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

Levné IP kamery

Mít maximální přehled, vědět, co se doma děje i v době, kdy jste v práci, na procházce nebo na dovolené. Platit si domácího hlídače by bylo poněkud nerentabilní, varianta IP kamery je velmi moderní a také energeticky nenáročná. Jde o jednorázovou investici, ze které můžete těžit i dlouhé roky. Bez nepříjemných překvapení nebo vysoké spotřeby elektřiny. Malý a velmi sofistikovaný systém, jenž je současně maximálně nenápadný pro nezvané hosty. Natočit krátké video, vyfotit snímek, samozřejmě, hned to bude!

Podpora vysokokapacitních paměťových karet

Záznam bude ve vysoké kvalitě a vězte, že je připraven prostor pro hodiny videa a celé tisíce snímků. Levné IP kamery podporují paměťové karty až o kapacitě 128 GB. Před několika málo lety šlo ještě o číslo z kategorie astronomických, že? Dnes ale naprosto běžné, tak proč takové nabídky vlastně nevyužít? Dostatečná kapacita, která byla u fotoaparátů nebo mobilů často problémem, tak u malých bytových kamer nebude problémem. Samozřejmě, malých, velikost 33x33 mm mluví za vše, jde o miniaturní elektroniku, která si ve vašem bytě či domě opravdu jen tak někdo nevšimne. A jaké další výhody tato elektronika skýtá? Není to totiž jen vyladěná mobilní aplikace, se kterou si od A do Z vše nastavíte. Bonusů bychom našli rozhodně více.

Nejnovější model kamery vás jistě zaujme

Dobrým tipem na podobného strážce může být například CEL-TEC Cube Cam 33 Mini Tuya. Kromě podpory velkokapacitních paměťových karet je výhodou i možnost propojení s domácí Wi-Fi. Pak už si můžete nastavení snadno seřídit podle svých představ prostřednictvím chytrého mobilního telefonu. Aneb pohodlí především, jak velí moderní trendy! Velkou výhodou je neviditelný IR přísvit, jenž spolehlivě osvítí vše až do přibližně pětimetrové vzdálenosti. Došla nezvaná návštěva během pozdních večerních nebo dokonce nočních hodin, spoléhá se na to, že bude nepoznána pod rouškou tmy? To asi nepočítala s moderní elektronikou, protože levné IP kamery si v podobných situacích výborně poradí. A stále budou nenápadné, takže nedojde k tomu, že by je lupič poškodil nebo zničil.

Široký úhel záběru je velmi důležitý

Pokrýt celou vstupní chodbu nebo přijímací halu, to je u podobných zařízení důležité. Musíte mít pod kontrolou celou oblast, kterou může přijít nezvaný host. Podcenit zabezpečení znamená nepřímo pozvat lupiče, když jste připravení, nikdo vás potom rozhodně nezaskočí. Díky detekci pohybů můžete mít okamžitou notifikaci ve svém mobilním telefonu, stačí si vše jednoduše nastavit. A pak se vydat na nákup nebo na výlet, protože o zabezpečení domácnosti je spolehlivě postaráno. Samozřejmě by ale bylo vhodné přidat ještě další prvky, tedy kromě zámků. Čím více forem ochrany, tím také lépe! Je totiž třeba být o krok před nenechavci, jedině tak lze dlouhodobě vítězit a ochránit svůj majetek.

Pracuje i během letních veder

Levné IP kamery jsou velmi odolné, pokud jde o provozní teploty. Mínus deset stupňů Celsia je minimální hraniční teplotou, plus 45 stupňů Celsia pak označuje maximum možného. Nevadí jim tedy mírný mráz ani letní vedra, což určitě oceníte, pokud budete podobné zařízení využívat na zápraží nebo například pod pergolou. Digitální redukce šumu a mikrofon se postarají o spolehlivý záznam všech aktivit nezvaných hostů. Pak už stačí jen záznam předat policii, která najde pachatele i díky velkému množství nashromážděného materiálu. Ten bude k dispozici už na samém začátku, tudíž je šance na objasnění případu velmi vysoká. Záznam ve Full HD je velmi průkazný, stačí kliknutí a budete jej mít uložený i v mobilu nebo počítači.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů