Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychle a presne doruceni
Anonym, 25.10.2020
Výhody: Rychle, přehledně, výborná komunikace
Anonym, 29.09.2020
Výhody: Rychlé dodání
Anonym, 22.09.2020

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Wifi kamera do auta

04.10.2020 - Jste příznivcem moderních chytrých hraček? Pak mrkněte na náš článek o autokameře, kterou propojíte s Vašim smartphonem.

Teploměr na čelo

04.09.2020 - Změřit teplotu rychle a přesně. To je nyní aktuální problematika. Přečtěte si více o spolehlivém a rychlém měření v našem článku.

Přilby na kolo

04.08.2020 - Přilby na kolo nejsou už dnes hloupé. Umějí telefonovat nebo můžete poslouchat hudbu.

Bezdotykový teploměr CEM DT-8806H je praktický pro školní zařízení i velké firmy

05.07.2020 - Jak na přesné bezkontaktní měření teploty v době COVID-19? Řešení najdete v tomto článku.

Výkonná svítilna do každého terénu zaujme nejen cenovkou

04.06.2020 - Rekordní dosvit, ale také vysoká kapacita baterie. Taková je svítilna CEL-TEC FLZA-375 APOLLO.

Výkonná čelovka je užitečným parťákem do nepohody

04.05.2020 - Výkon 125 lumenů pro vaše bezpečí ve tmě. Objevte výkonnou čelovku CEL-TEC HL125.

Mini fotopast je nenápadný strážce nejen k domovním dveřím

Mini fotopast

Jsou skladné a na první pohled je opravdu nikdo neodhalí, nejspíš ani na ten druhý. Protože zařízení, co se umí skrýt v každém terénu a je připraveno okamžitě jednat, je opravdu velmi malé! Jedním dechem však musíme dodat, že právě tohle je účelem a provoz je spolehlivý jak v zimě, tak i v parných letních dnech. Zaměří cíl a během vteřiny máte průkazný snímek, dozvíte se hned, kdo se vám vloupal na zahradu. Mohla to být třeba jen sousedova kočka, ale znáte to – opatrnosti přece není v dnešní době nikdy dost…

Pracuje nepřetržitě a spolehlivě, ve dne i v noci

Má titul „nejmenší na světě“, ale dosah PIR činí až úctyhodných dvaadvacet metrů. Fotopast Forestcam Tiny, která se umí maskovat nejen na zahradě a nemá žádné lesklé plochy, které by mohly dostatečně pozorným lupičům prozradit přítomnost moderních bezpečnostních prvků. Kvalitní fotky nebo video se zvukem ve Full HD odhalí pachatele nejen pro potřeby policejního vyšetřování. Budete mít pádný důkaz třeba i pro to, že sousedův pes nebo kočka chodí na váš pozemek a páchají určité škody. Mini fotopast se bude výborně vyjímat nejen ve vašem lese, ale také na zahradě, u domovních dveří nebo kdekoliv jinde, možnosti využití jsou totiž vlastně takřka neomezené. Nevadí totiž ani déšť, desetistupňové mrazy nebo naopak čtyřicítka nad nulou – poradí si vždy a všude…

Zařízení, co na první pohled připomíná spíše drobný kufřík

Rozlišení fotografií až 12 Mpx, odezva spouště už za čtyři desetiny vteřiny. A také bytelná konstrukce, která odolá rozmarům počasí i přírody. Video o rozlišení až 1080 P, dvoupalcový barevný displej a také precizní GSM brána, která dokáže odesílat zaznamenaný materiál i přes velmi rychlou síť 4G. Snímky tak můžete dostat už za pár vteřin a video bude u vás vzdušnou cestou také na počkání. Vše je samozřejmě plně v češtině, takže nastavení fotopasti Wildguarder Watcher bude hračkou, a to i pro ty, kteří neumí cizí jazyky nebo nejsou právě moc technicky zdatní.

Precizní ochránce připravený pro celoroční službu

Objektiv se záběrem až 70° zabere velký kus zahrady nebo pozemku, můžete tedy večer usínat v naprostém klidu. Do externí paměťové jednotky lze vložit SD kartu s kapacitou až 64 GB, což stačí pro jakékoliv videozáznamy i fotodokumentaci, a to bez ohledu na rozlišení. Tisíce fotek, stovky krátkých videí – v případě potřeby.

Až minutové video, napájení jednoduše na baterie

Dnešní elektronika umí opravdu hodně, na fotku přidá i razítko s datumem a časem pořízení, takže půjde v každém ohledu o průkazný záznam. Fotopast Bunaty Mini ale dokáže ještě víc, s rozměry pouze 10 x 8 x 4 centimetry se skryje na každé zahradě, v keři nebo u plotu. Nezabírá na pohled více prostoru než klasická krabička cigaret, takže skutečně – mini fotopast se vším všudy. Až minutové video s rozlišením 1080P a kvalita v podání značky BUNATY, která neselže ani v horších světelných nebo teplotních podmínkách. Příroda si nevybírá, ale elektrozařízení dovede fungovat na výbornou i v extrémech. K provozu stačí jen čtveřice baterií AA, které je třeba měnit zhruba jednou za tři měsíce, samozřejmě s ohledem na konkrétní vytíženost zařízení.

Blesková spoušť, vetřelec nestihne nikam utéct

Dnešní fotopasti mají snímek už za půl vteřiny, takže ať už je na vaší zahradě dvounohý nebo čtyřnohý savec, určitě mezitím nezmizí z dohledu – zkrátka na to nebude mít vůbec čas. Snímky budou velmi kvalitní i během noci, ať už bude zapotřebí zachytit cokoliv v okolí. Možná to bude jen toulající se srneček, ale klidně může jít také o někoho, kdo vám chce brzy vykrást dům a jen si prohlíží terén v době, kdy s největší pravděpodobností všichni spí. Blesková aktivace a spoušť, která jej nepřekvapí a nevyruší aneb jasný důkaz o činnosti, která je už tak jako tak na hraně zákona, ale musí se ještě patřičně dokumentovat a dokázat…

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů