Ověřeno našimi zákazníky

Anonym, 20.11.2021
Anonym, 20.11.2021
Anonym, 03.11.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Zabezpečení bytu nepodceňujte

04.12.2021 - Zabezpečení bytu nepodceňujte nebo budete litovat... Mrkněte na snadné řešení.

Nejlepší fotopast s cloudovým uložištěm

04.11.2021 - Fotopast s ukládáním záznamů na cloud? Dnes již běžná věc. Mrkněte na náš článek.

Čelovka na běhání – běžecká výbava pro každého

29.10.2021 - Průvodce výběrem LED čelovek na běhání 2021.

Dětské chytré hodinky v češtině

04.10.2021 - Už jste viděli naše dětské chytré hodinky v češtině? Pokud ne, přečtěte si následující článek.

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Nejlepší fotopast s cloudovým uložištěm

Nejlepší fotopast z cloudovým uložištěm

Kvalitní zabezpečení domova, zahrady, ale například i většího pozemku. Monitoring lesní cesty pro myslivce. To vše, a ještě mnoho dalšího může zajistit kvalitní fotopast, která má vhodnou pozici a je na ni maximální spolehnutí. Zajímavé možnosti a pestré využití, to je dnešní trh, jemuž vládnou právě tato zařízení. Pomohou s ostrahou obydlí a aktivní budou i v nočních hodinách. Střeží klidný spánek majitelů a víte, že na rozdíl od hlídačů s potřebou kofeinu a spánku jsou velmi nenáročné. Díky cloudu pak bude zajištěno i bezpečí pro každý záznam. Třeba ten, co pomůže vyšetřování nějakého zločinu.

Odhalí každého nezvaného hosta

Toulavá kočka, pes, ale také jiný čtyřnohý návštěvník u vás doma. Fotopasti nabídnou velmi dobrý přehled o všem, co se děje. Díky moderním zařízením z této kategorie se dokonce podařilo odhalit vlka v oblasti Šumavy. A to je samozřejmě teprve začátek, protože na návštěvu mohou jít i nezvaní hosté z řad lidí a nejlepší by pak bylo, kdyby se jejich aktivita pečlivě zdokumentovala. Možná jen ztratili původní směr, ale pravděpodobnější je, že si svůj čin pečlivě promysleli a nemají vůči vám právě čisté svědomí. A pokud nebudete mít kvalitní záznam po ruce, je prokazování trestného činu poměrně obtížné. Nemáte totiž dobrý důkaz, obvykle jde tvrzení proti tvrzení a šetření samotné se táhne jako turecký med. Představme si proto trojici zajímavých modelů s cloudovým uložištěm.

Stáhněte si fotky a videa do mobilu

Jako první model je tu UOVision GLORY LTE, jenž nafotí snímky až v rozlišení 12MP a díky velmi rychlé odezvě spouště (0,6 vteřiny) mu opravdu neunikne nic podstatného. Když si pořídíte právě tuto fotopast, dostanete k ní automaticky prostor na cloudu, jenž je určen jen pro toto zařízení. Pak už stačí jediné, vhodné a nápadité umístění plus stažení mobilní aplikace, ze které budete všechno důležité nastavovat a ovládat. Samotný model je připraven i na Full HD video s výborným ozvučením. Nahraje tedy vše, co jej potká a odešle okamžitě data do uložiště, kde budou mimo dosah zlodějů. Jinak řečeno, i kdyby nenechavci zařízení odhalili a zničili, záznam už bude v té době pořízen a pečlivě uložen. V bezpečí, bez možnosti ohrožení, kdykoliv připraven ke stažení do mobilu, tabletu nebo PC.

Pokročilá technika, na kterou je spoleh

Číslem dvě bude pak model ScoutGuard MG984G-36mHD, díky němuž se pořízený materiál přenese bleskovou rychlostí na cloud. Pohybový senzor spolehlivě zareaguje až na pětadvacetimetrovou vzdálenost. Malé a velmi důmyslné zařízení disponuje rozlišením snímků až do velikosti 36 MP a poskytne tedy výborný náhled na nezvané hosty. Video ve Full HD je pak už jen pomyslnou třešničkou na dortu. Velkou výhodou je zde neviditelný přísvit, který si poradí až se vzdáleností 25 metrů od cíle, pokud jde o zvěř a 15 metrů v případě, že jde o zloděje na vašem pozemku. V každém případě, noční scéna je výhodou, která umožní pohlídat objekt nebo zahradu opravdu 24/7. Jinými slovy, nejlepší fotopast si s podobnými věcmi musí umět poradit.

Velmi dobrá volba i do třetice

Aby bylo z čeho vybírat, ukažme si ještě další zařízení, které reprezentuje moderní fotopasti. Je to FOXcam SG880-4G, jemuž nechybí prostorné cloudové uložiště a možnost odeslání okamžité notifikace na mobilní telefon. Snadno si porozumí se 4G sítí a ovládá se i přímo z cloudového uložiště, a to bez dalších poplatků. 15 metrů pro osoby a dvojnásobek pro zvířata, takové jsou limity modelu, jenž je skutečnou vlajkovou lodí pro FOXcam. Bonusem je velmi rychlá expozice, která zabrání rozmazaným snímkům, které nejsou v pátrání po nepozvaných hostech bohužel dostatečně průkazné. Právě takové vlastnosti musí mít nejlepší fotopast.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů