Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé objednání, rychlé vyzvednutí
Anonym, 14.09.2021
Výhody: Rychlost,ochota
Anonym, 13.09.2021
Anonym, 03.09.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

04.08.2021 - Hledáte mini kamerku do bytu? Mrkněte na naši novinku Cel-Tec Cube Cam 33 Mini.

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

Full HD kamera do auta

04.05.2021 - Představujeme vám autokameru se třemi kamerami. Mrkněte na její představení.

Teploměr na čelo

Teploměr na čelo

Změřit dětem teplotu jen tím, že jim přiložíme ruku na čelo? Využívat rtuťový teploměr, který, pokud se rozbije při pádu na zem, znamená obrovské bezpečnostní riziko? Ne, dnešní doba je o něčem úplně jiném, zdravotnictví směřuje kupředu mílovými kroky a děti už nemusí čekat s teploměrem v podpaždí několik minut, než si rodiče ověří, jestli mají mírnou horečku nebo je teplota těla vlastně úplně v normálu. Stačí pár vteřin, protože teploměr na čelo pracuje na úplně jiném principu, poměřuje totiž teplotu okolí s pokožkou a umí vše okamžitě přehledně zaznamenat…

Výhodou je zde také víceúčelové využití

V první řadě je třeba říci, že nemusíte měřit jen a pouze teplotu těla – tento elegantní infračervený teploměr umí mnohem víc, než jsme si dovedli ještě v devadesátých letech minulého století vůbec představit. Změří teplotu těla člověka nebo zvířete, ale také pomůže rodičům, kteří připravují lahev mléka nebo dětskou výživu a chtějí si ověřit, jestli má pokrm pro dítě ideální teplotu, kdy bude vhodný pro bezprostřední konzumaci. Takový užitečný pomocník umí ušetřit čas, přitom je doma vlastně neustále po ruce.

LCD displej s podsvícením aneb není už třeba v noci rozsvěcet a zbytečně děti budit. Během pár vteřin si ověříte, jestli teplota výrazně nestoupla, aniž byste museli provést zkoušku tolik obvyklou v dřívějších generacích – tedy sáhnout na čelo a tváře. Přístroj si může zapamatovat až padesát posledních měření. Jinými slovy, budete mít výborný přehled o tom, jestli už horečka ustoupila a dítě bude moci už brzy do školy nebo je situace taková, že si bude muset ještě několik dalších dnů odpočinout doma. Nemusíte nic složitě nastavovat, protože všechny naměřené hodnoty jsou uloženy už automaticky v paměti zařízení, stačí jeden klik a hned si je zobrazíte pro porovnání.

Vysoká přesnost měření, napájení dvěma bateriemi

Nemusíte nabíjet akumulátor nebo hledat zásuvku. Teploměr na čelo funguje velmi jednoduše, po půl minutě nečinnosti se sám vypne a díky tomu, že vyžaduje k provozu jen dvě mikrotužkové baterie, nebude třeba jeho napájení řešit poměrně dlouhou dobu. Je také velmi lehký, bez baterií váží 110 gramů a snadno jej tak mohou přenášet i děti, které dostanou od rodičů za úkol změřit teplotu mladšímu sourozenci. Stačí namířit teploměr asi tři až pět centimetrů od povrchu, který chceme změřit, ať už je to čelo vašeho dítěte, lahvička s mlékem, vodní lázeň nebo cokoliv jiného, na tom opravdu příliš nesejde. Stačí jen přepnout tlačítkem měření tělesné teploty na měření povrchů, kde je možné měřit v rozmezí 0 a 100 stupňů Celsia, u pokožky lidského těla je samozřejmě možností méně.

Přesné měření je hodně důležité a jistě si pamatujete, že u starších modelů rtuťových teploměrů nebyla sázka na naměřenou teplotu právě nejjistější. Moderní technologie ale umí být mnohem přesnější než výrobky patřící dnes už dávné minulosti, infračervený teploměr ukáže aktuální teplotu s přesností na 0,2 stupně Celsia.

Během několika vteřin víte mnohem více…

Měření trvá jen pár vteřin, výsledek se zobrazí prakticky okamžitě a budete se moci podle něj okamžitě zařídit. Pořízení infračerveného bezkontaktního teploměru přitom nemusí vyprázdnit rodinnou kasu, jednorázový výdaj znamená komfort pro domácnost na dlouhé roky, než děti odrostou lavicím základních škol. Samotný model XZW2020, který pochází z dílny prověřené společnosti CEL-TEC, zaujme i svým barevným provedením, kde se vkusně kombinuje světle fialový odstín s dominantní bílou. Děti už nemusí držet teploměr v podpaždí, když mají jiné starosti a chtějí se co nejrychleji uzdravit – a zažít co nejméně nepříjemných chvilek. Takto si ověříte teplotu jejich pokožky už v příštím okamžiku!

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů