Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé objednání, rychlé vyzvednutí
Anonym, 14.09.2021
Výhody: Rychlost,ochota
Anonym, 13.09.2021
Anonym, 03.09.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

04.08.2021 - Hledáte mini kamerku do bytu? Mrkněte na naši novinku Cel-Tec Cube Cam 33 Mini.

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

Full HD kamera do auta

04.05.2021 - Představujeme vám autokameru se třemi kamerami. Mrkněte na její představení.

Výkonná čelovka je užitečným parťákem do nepohody

Výkonná čelovka

Svítilny nás provázejí už celá léta, při pobytu v přírodě, rybaření nebo sportovních aktivitách bychom bez nich byli někdy přímo ztracení. Je ideálním přítelem do každé situace, nejen pro chvilky, kdy se už smráká a brzy tedy nebude vidět doslova ani na krok. Zatímco klasická baterka zaměstná levou nebo pravou ruku, čelovka takovou podporu nevyžaduje – jednoduše si ji upevníme tam, kde bude nejméně překážet. K osvícení jiné části cesty nebo ulice pak stačí malý pohyb hlavou, který uděláme za zlomek vteřiny. I proto je čelovka praktickým společníkem, jenž by neměl být podceňován. Pojďme si prohlédnout jeden její zajímavý model…

Osvědčená v terénu, pomůže nejen při sportování

Posvítit si na cestu musíme nejen při podzimním venčení pejsků, tedy v období, kdy je denního světla skutečně jen pomálu a tma může být třeba už v pět odpoledne. Pokud rádi sportujete, nezávisle na ročním období, určitě oceníte výkonnou čelovku CEL-TEC HL125, která vám nabídne dosvit až do vzdálenosti sedmdesáti metrů. S výkonem 125 lumenů se může hrdě řadit po bok dalších kvalitních svítilen, jež v sobě kombinují vysoký výkon, nenáročný provoz a také lehkost, se kterou drží na hlavě. Vlastně je kvůli nízké hmotnosti nebudete ani příliš cítit, zvyknete si už za pár minut. Žádná baterka v ruce, dnes už tu totiž máme mnohem praktičtější řešení!

Potřebujete si něco přečíst? Trochu pátrat v mapě, abyste měli jasno, kudy se při své malé túře vydat? To není žádný problém, nejen kvůli čtyřem různým režimům svícení, kdy si posvítíte na plný výkon až pět hodin v kuse. Pokud naopak potřebujete světlo s nižší intenzitou na delší dobu, stačí jen přepnout na boční LED, které mohou běžet až po dobu třiceti hodin. Spotřebu energie si tedy můžete regulovat po svém, k dispozici je i režim blikání, kdy na sebe můžete více upozornit okolí. Venčení psa, rybolov, ale také běh nebo libovolná kutilská aktivita v dílně. Svítit si musíte nejen na cestu, ale také při práci a s baterkou v ruce by to bylo hodně nepraktické (nejen při rychlém pohybu), že?

Déšť nebo prach z cest, nic nebude problémem

Vzhledem k tomu, že tato čelovka nabídne krytí IPX6, nemusíte mít obavu z toho, že dovnitř zateče voda a přijdete tak o jediný aktuálně dostupný zdroj světla jen kvůli průtrži mračen. Naopak, toto krytí odolá dešti, prašnému prostředí a různým rozmarům počasí. Váží jen 82 gramů i s bateriemi, takže celodenní nošení nebude představovat problém ani pro hlavu – tak lehký předmět rozhodně nespustí žádnou migrénu nebo jinou bolest. Mimochodem, otlačená kůže také nehrozí – čelovka funguje totiž vlastně jako čelenka a utáhnete si ji tedy tak, jak vám bude zrovna příjemné, přesně na míru hlavě.

Co potřebujete k provozu? Trojici tužkových baterií AAA, můžete tedy použít jak ty jednorázové, tak i dobíjecí, které možná budou při pravidelném provozu čelovky praktičtějším řešením. Outdoorové aktivity bez obav, a to i kdybyste měli zálibu v horolezectví, kde může být každá váha navíc hodně cítit. Mikrotužkové baterie seženete dnes všude a jistě není problém si je do batůžku vzít s sebou, stejně jako powerbanku pro dobití baterie u mobilního telefonu.

Tma? Už nikdy, nemusíte se jí nijak obávat…

Neocitnout se v úplné tmě během horské túry nebo uprostřed jeskyně, na cestě po parku, který není dostatečně osvětlen – to vše s podobně praktickým pomocníkem určitě nehrozí! Budete se tedy cítit opravdu v bezpečí, aniž byste měli těžká zavazadla. Naopak, pokud bude tato čelovka součástí vaší výbavy na cesty, jen tak něco vás nepřekvapí, ani v tom nejméně přívětivém terénu. Využijete ji při běhu, ale i během jízdy na běžkách zasněženou krajinou, kdy byste svítilnu v ruce mít rozhodně nemohli.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů