Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé dodání
Anonym, 22.09.2020
Anonym, 15.09.2020
Anonym, 14.09.2020

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Teploměr na čelo

04.09.2020 - Změřit teplotu rychle a přesně. To je nyní aktuální problematika. Přečtěte si více o spolehlivém a rychlém měření v našem článku.

Přilby na kolo

04.08.2020 - Přilby na kolo nejsou už dnes hloupé. Umějí telefonovat nebo můžete poslouchat hudbu.

Bezdotykový teploměr CEM DT-8806H je praktický pro školní zařízení i velké firmy

05.07.2020 - Jak na přesné bezkontaktní měření teploty v době COVID-19? Řešení najdete v tomto článku.

Výkonná svítilna do každého terénu zaujme nejen cenovkou

04.06.2020 - Rekordní dosvit, ale také vysoká kapacita baterie. Taková je svítilna CEL-TEC FLZA-375 APOLLO.

Výkonná čelovka je užitečným parťákem do nepohody

04.05.2020 - Výkon 125 lumenů pro vaše bezpečí ve tmě. Objevte výkonnou čelovku CEL-TEC HL125.

Čelovka s červeným světlem

04.04.2020 - Čelovka s červeným světlem – na co se hodí a k čemu vlastně červené světlo slouží.

Výkonná svítilna do každého terénu zaujme nejen cenovkou

Výkonná svítilna

Dobře vidět na cestu, ať už se procházíme v parku, jdeme na horskou túru nebo prozkoumáváme s partou nadšenců nějakou jeskyni. Bez pořádné svítilny se neobejdeme v tolika životních situacích, že by bylo až nepraktické nemít nějakou doma, že? Právě proto byste teď měli trochu zbystřit, protože si představíme model nabíjecí LED svítilny z hliníku, díky níž už nikdy neskončíte ve tmě. Stačí ji jen mít po ruce a dostatečně nabitou před každým výšlapem do neznáma. Nebo potřebujete občas posvítit při podvečerním rybaření?

Rekordní dosvit, ale také vysoká kapacita baterie

Model, který má celou řadu výhod a nenechá vás nikdy v úzkých? Přesně tak by se dala ve zkratce označit výkonná svítilna CEL-TEC FLZA-375 APOLLO, díky které si posvítíte až na vzdálenost 230 metrů! V otevřeném terénu je to velmi zajímavá hodnota a tím rozhodně ještě nekončíme. Lehký hliník, který je současně dostatečně robustní a odolá pádům z výšky – přesně to jsou další výhody podobných svítilen. Zajímá vás hmotnost? Pak vězte, že činí 241 gramů včetně akumulátoru a bonusem je bezesporu také ideální tvar svítilny, která skvěle padne do každé dlaně a vejde se i do kapsy. Takže, jinak řečeno, jednička pro nejrůznější outdoorové aktivity…

Za opaskem nebo v kapse, vždy bude připravená

Malá a skladná, disponující výborným výkonem za každých podmínek – ať už je šero, úplná tma nebo jen vcházíte s přáteli prozkoumávat jeskyně. Kapacita baterie 2600 mAh znamená dlouhodobou výdrž, a to až čtyři a půl hodiny na nejvyšší režim. A kolik baterie ještě aktuálně zbývá? O tom vás obratem informuje LED na spínači, nemusíte počítat hodiny, které ještě zbývají, z hlavy. Snadné je také samotné nabíjení, propojíte svítilnu s PC, powerbankou nebo klasickou elektrickou zásuvkou, poradíte si tedy s přehledem, vždy podle aktuálních možností. A kdyby vám došla energie pro mobilní telefon, může svítilna posloužit jako nouzová varianta powerbanky a dobít potřebnou kapacitu.

Svítilna může na nízký režim (respektive výkon 130 lumen, což stále spolehlivě stačí běžným požadavkům na provoz) být v akci až patnáct hodin. Za necelou tisícikorunu tak dostanete společníka na dlouhé cesty do přírody i pro podvečerní procházky parkem, který bude po zhruba šesti až osmi hodinách v zásuvce stoprocentně připraven do akce. Uvidíte na desítky metrů daleko, velmi precizně, ať už půjde o kaluže, ukazatele cesty, stromy, členitý terén nebo blízký rybník, důležité je mít hlavně přehled…

V případě potřeby se nabízí i regulace paprsku

Potřebujete si přesně posvítit na malý cíl nebo byste rádi viděli do co největší šířky? Potom přichází ke slovu takzvané fokusování, tedy jinak řečeno – změna šířky světelného kuželu. Jemné pootočení hlavou svítilny a vše je nastaveno, bez složitostí a jakýchkoliv úprav, samozřejmě přesně tak, jak jste si přáli.

Svítilnu nemusíte mít v ruce, protože díky praktickému magnetu se dá připevnit za opasek nebo do určitého bodu, odkud je třeba přivádět světlo – obě dlaně budou volné, což se hodí nejen vášnivým kutilům, ale i kdekoliv mimo dílny – třeba při outdoorových aktivitách (a že bychom jich dnes už napočítali na desítky, zábava pod širým nebem je prakticky neomezená).

Jednoduchá obsluha a pomoc v každé situaci

Ovládá se tak snadno, že ji můžete bez obav svěřit i zodpovědnějším dětem. Váží necelého čtvrt kilogramu včetně akumulátoru, takže nejde o žádný těžký předmět – naopak, hmotnost je rovnoměrně rozdělena do malého těla svítilny. Hladina rybníku nebo cesta parkem, záleží, co zrovna potřebujete nasvítit. Už nikdy nezakopnete a nestane se, že byste se neorientovali na svých večerních procházkách…

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů