Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychle a presne doruceni
Anonym, 25.10.2020
Výhody: Rychle, přehledně, výborná komunikace
Anonym, 29.09.2020
Výhody: Rychlé dodání
Anonym, 22.09.2020

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Wifi kamera do auta

04.10.2020 - Jste příznivcem moderních chytrých hraček? Pak mrkněte na náš článek o autokameře, kterou propojíte s Vašim smartphonem.

Teploměr na čelo

04.09.2020 - Změřit teplotu rychle a přesně. To je nyní aktuální problematika. Přečtěte si více o spolehlivém a rychlém měření v našem článku.

Přilby na kolo

04.08.2020 - Přilby na kolo nejsou už dnes hloupé. Umějí telefonovat nebo můžete poslouchat hudbu.

Bezdotykový teploměr CEM DT-8806H je praktický pro školní zařízení i velké firmy

05.07.2020 - Jak na přesné bezkontaktní měření teploty v době COVID-19? Řešení najdete v tomto článku.

Výkonná svítilna do každého terénu zaujme nejen cenovkou

04.06.2020 - Rekordní dosvit, ale také vysoká kapacita baterie. Taková je svítilna CEL-TEC FLZA-375 APOLLO.

Výkonná čelovka je užitečným parťákem do nepohody

04.05.2020 - Výkon 125 lumenů pro vaše bezpečí ve tmě. Objevte výkonnou čelovku CEL-TEC HL125.

Wifi kamera do auta

Wifi kamera do auta

Vhodná nejen pro řidiče z povolání, ale i ty, kteří si rádi připomínají zážitky z cest do ciziny, ať už je to levandulemi posetá krajina provensálského regionu nebo některá ze severských zemí. Kamery do auta mají různá využití, jde o moderní elektroniku, s níž se neztratíte ani v případě, že budete daleko od domova. V 21. století precizně nahrají i několikahodinovou cestu a nebudou mít problém, ani když zapadne slunce nebo bude opravdu šero.

Moderní svět propojuje autokamery a smartphony

Jednou z mnoha výhod, jež s sebou podobná zařízení nesou, je možnost spárování s další moderní elektronikou, skrze níž je možné usnadnit ovládání nebo mít mnohem lepší přehled. Jsou to právě mobilní aplikace – ať už používáte zařízení od firmy Apple nebo dáváte přednost Androidům – které v posledních letech mění svět a přizpůsobují se na míru potřebám moderních uživatelů smartphonů všech modelů a značek.  Pojďme si představit model CEL-TEC K3 Triumph Wi-Fi, který je velmi malý a lehký, takže je praktičnosti učiněno zadost. A díky efektivnímu propojení s chytrým mobilním telefonem vám neunikne žádný podstatný detail…

Díky úhlu záběru 120 stupňů si budete moci prohlédnout i dění mimo vozovku, nahrajete si, co se děje třeba na chodníku po vaší levé ruce. Hlavně v případě, že budete záznam potřebovat pro účely vyšetřování nehody – a ocitnete se v situaci, kdy druhý účastník kolize bude tvrdit něco úplně jiného, prokážete potřebným videozáznamem pravdivost svých slov. Kameře K3 Triumpf nezáleží na tom, jestli v protisměru svítí slunce, prudce prší nebo se už pomalu stmívá. Nahraje kvalitní záznam ve Full HD bez ohledu na světelné podmínky a pracovat dokáže i v mrazech. Limitní hodnoty jsou totiž mínus deset stupňů Celsia, horní hranice je na šedesáti stupních, takže v ničem nebude vadit ani skutečné letní vedro, které je za volantem i poněkud nepříjemné.

Ovládání v češtině je velkou výhodou

Abyste mohli maximálně využít možností, které nabízí kamera do auta CEL-TEC K3 Triumph, se nemusíte nutně učit cizím řečem. Kompletní české menu a aplikace v češtině, to je jistě v dnešní době, kdy angličtina vládne takřka všude, určité plus. Nehrozí tedy zdržování při základním nastavení nebo dotaz směrem k online překladači, pokud nějakému výrazu hned neporozumíme. Nezáleží také, jestli máte ve svém mobilním telefonu operační systém Android nebo naopak dáváte přednost iOS, k dispozici jsou totiž řešení pro obě varianty.

Velikost je skutečně miniaturní, autokamera tedy nebude zabírat na čelním skle víc místa, než je opravdu nutné. Malá tuba, která se vejde za zpětné zrcátko a nebude tedy nikomu vadit v rozhledu, protože řidič musí vidět všechno, co se děje před vozem i za ním. Obejdete se i bez dříve nutné přísavky, kameru totiž udrží trvanlivá 3M nálepka. Přístroj se také automaticky aktivuje v momentě, kdy nastartujete motor a vypne se, když vůz zastavíte. Až příliš futuristické? Ale ne, tohle je přece dnešek, tedy 21. století. Nemusíte se starat o to, abyste měli vždy po otočení klíčku v zapalování zapnutý přístroj, dokáže se probudit ze spánku jednoduše sám od sebe…

Podpora velkokapacitních microSD karet

Abyste mohli ukládat kvalitní záznam v odpovídajícím množství, jsou zapotřebí dvě věci. Dostatečná kapacita baterie, která se díky tzv. superkapacitoru dá lehce zajistit, neboť ten je totiž lepší obvyklých li-ion baterií. A díky podpoře microSD karet až do kapacity 64 GB je možné nahrát několik hodin velmi kvalitního videa. Sečteno a podtrženo, dostanete zařízení vážící necelých 60 gramů, které nabídne i bohaté příslušenství. V balení bude čekat pár praktických věcí, kromě USB kabelu třeba i náhradní 3M samolepka.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů