Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé objednání, rychlé vyzvednutí
Anonym, 14.09.2021
Výhody: Rychlost,ochota
Anonym, 13.09.2021
Anonym, 03.09.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

04.08.2021 - Hledáte mini kamerku do bytu? Mrkněte na naši novinku Cel-Tec Cube Cam 33 Mini.

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

Full HD kamera do auta

04.05.2021 - Představujeme vám autokameru se třemi kamerami. Mrkněte na její představení.

Wifi kukátko do dveří s kamerou nejen pro seniory

Dveřní kukátko Wifi

Moderní doba přináší řadu možností, ale mnohdy také různé problémy a nástrahy. Velká část z nich se přitom zaměřuje na nejzranitelnější část populace, tedy děti a seniory. Jsou důvěřiví a otevřou dveře prakticky komukoliv, včetně podvodníků. Jen varování a upozornění před nebezpečím nestačí, v médiích se neustále zmiňují případy, kdy důvěřiví důchodci v podobné zkoušce znovu zaváhali a pustili někoho do bytu.

Moderní elektronika dokáže výrazně pomoci

Existuje nějaké řešení? Určitě ano, dnešní vychytávky jistě nebudou určené jen pro náctileté a jejich image. Řada přístrojů může pomoci osaměle žijícím penzistům usnadnit každodenní život. Pokud nám na rodičích nebo prarodičích záleží, měli bychom se nad tímto tématem zamyslet. Ochrana před nákupem nechtěného zboží nebo vyloupením bytu, případně i dalšími problémy, přesně to může nabídnout wifi kukátko do dveří s kamerou. Snadno odhalí, kdo je na druhé straně dveří a udělá i snímek nebo natočí krátké video, které ulehčí práci například i policejním vyšetřovatelům. Ovládat kukátko do dveří s kamerou je tak jednoduché, že nepotřebujete být nutně domácím kutilem ani zdatným IT.

Velmi vhodná varianta i pro malé děti

Na wifi kukátko do dveří s kamerou si dobře přivyknou i naši nejmenší. Pohádkové motivy mluví jasně, nemají nikomu otvírat. Ale když budou mít přehled skrze dveřní kukátko s wifi, dobře vědí, koho mohou a nemohou pustit dovnitř. A jaké kukátko si vybrat? Trh jich nabízí hodně, od základních modelů až po velmi sofistikovaná zařízení, která se neztratí ani mezi profesionály. Pokud si vyberete dveřní kukátko s wifi, rychle zjistíte, co se děje kolem vašich domovních dveří.

Detektor pohybu je spolehlivý i v noci

Kukátko do dveří s kamerou nabízí pestrou paletu funkcí, dá vám okamžitě zprávu na mobilní telefon, že se něco děje – nemusíte být ani doma. Výhodou je také noční přísvit a široký úhel záběru, záleží samozřejmě na konkrétním modelu. Můžete si zvolit i kukátko, které disponuje funkcí wifi. Nebo dáte přednost záznamu nahraném na paměťové kartě?

Přinášíme vám tip na zajímavé modely

Pokud jste se rozhodli, že si pořídíte kukátko s wifi, podívejte se například na digitální dveřní wifi kukátko Eques Greeter Plus Gray. Má úhel záběru 120°, ale také důmyslný noční přísvit a kameru s rozlišením 0,3 MPx. Výhodou je také PIR senzor, jenž zaznamená každý pohyb v nejbližším okolí a díky velkokapacitnímu lithiovému akumulátoru může zůstat ve střehu až dvacet dnů i bez elektrické zásuvky. Díky podpoře paměťových MicroSD karet až do kapacity 32 GB nabídne i dostatek prostoru pro fotografie a videa, ať už prošel kolem vašich domovních dveří kdokoliv.

Baterie, která vás nikdy nezklame

Velmi dobře vám poslouží i digitální dveřní WiFi kukátko CEL-TEC DK500 Tuya, které nabídne 4,3" LCD IPS displej s rozlišením 480x272 px a úhel záběru 120°, díky čemuž dokonale pokryje nejen vstupní chodbu. S optikou, která se postará o záznamy v HD (720P) kvalitě, pak natočíte snadno i video. Spolehlivý zvonek a možnost výběru dvou různých způsobů napájení – akumulátor nebo adaptér zapojený do zásuvky – podle toho, co je pro vás výhodnější. Baterie má kapacitu 3000 mAh, což spolehlivě stačí na dva měsíce nepřetržitého dozoru, bonusem je pak podpora velkokapacitních paměťových karet. Jinak řečeno, až 128 GB prostoru pro fotografie a videa. Výhodou pak jistě je i nenáročná instalace, jíž zvládnete doslova za pár minut. A nemusíte být ani všestranný domácí kutil…

Dveřní kukátko je velmi spolehlivým doplňkem

Koupit dveřní kukátko s kamerou a wifi do vašeho bytu nebo domu, ve kterém žije osamělý senior, je zcela namístě. Toto zařízení vám pohlídá i děti, které se vrátí ze školy domů dřív. Víte dopředu, kdo je na druhé straně a nechtěná návštěva může zůstat za dveřmi. Snadná instalace, ale také možnost nasměrovat monitor kamkoliv do okolí, kukátka jsou jednoduše nastavitelná. Díky digitálním dveřním kukátkům s wifi a GSM kartou je možné hned posílat zprávy na váš mobilní telefon – máte okamžitý přehled. A neunikne vám žádná návštěva, včetně těch pozvaných. Wifi dveřní kukátko s kamerou tak nabízí řadu zajímavých výhod…

 

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů