Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé dodání
Anonym, 22.09.2020
Anonym, 15.09.2020
Anonym, 14.09.2020

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Teploměr na čelo

04.09.2020 - Změřit teplotu rychle a přesně. To je nyní aktuální problematika. Přečtěte si více o spolehlivém a rychlém měření v našem článku.

Přilby na kolo

04.08.2020 - Přilby na kolo nejsou už dnes hloupé. Umějí telefonovat nebo můžete poslouchat hudbu.

Bezdotykový teploměr CEM DT-8806H je praktický pro školní zařízení i velké firmy

05.07.2020 - Jak na přesné bezkontaktní měření teploty v době COVID-19? Řešení najdete v tomto článku.

Výkonná svítilna do každého terénu zaujme nejen cenovkou

04.06.2020 - Rekordní dosvit, ale také vysoká kapacita baterie. Taková je svítilna CEL-TEC FLZA-375 APOLLO.

Výkonná čelovka je užitečným parťákem do nepohody

04.05.2020 - Výkon 125 lumenů pro vaše bezpečí ve tmě. Objevte výkonnou čelovku CEL-TEC HL125.

Čelovka s červeným světlem

04.04.2020 - Čelovka s červeným světlem – na co se hodí a k čemu vlastně červené světlo slouží.

Wifi kukátko do dveří s kamerou nejen pro seniory

Wifi kukátko do dveří s kamerou

Dnešní doba nám bohužel nepřináší pouze potěšení, ale velice často i mnoho nástrah a problémů. Mnoho z nich číhá především na seniory a děti – důvěřivost a dětská čistota obrazně i zcela skutečně „otevírají dveře“ podvodníkům a řečeno dnešní terminologií – šmejdům. Neplatí tu vždycky ani obligátní „opakování je matka moudrosti“, stále znovu a znovu slýcháme, jak důvěřiví důchodci opět sedli někomu na lep.

Byť se zdá, že je situace bezvýchodná, přesto se dá udělat mnohé. Moderní vychytávky nejsou vždycky jenom předraženou frajeřinou pro teenagery. Existují přístroje, které například osamělým seniorům velmi usnadní život. A pokud nám nejsou prarodiče nebo přátelé senioři lhostejní, mohli bychom jim v tomto ohledu pomoci. Můžeme je uchránit před podvodnými nákupy, krádežemi, ale i před daleko horšími tragédiemi. Jedním z takových přístrojů je například wifi kukátko do dveří s kamerou. Nejenže je možné zjistit, kdo stojí za dveřmi, ale kvalitní moderní technologie mohou dění kamerou zaznamenat a pomoci tak například, pokud se později ukáže, že se nezvaná návštěva dopustila přestupku či trestného činu. Ovládat kukátko do dveří s kamerou je snadné, není zapotřebí žádných speciálních znalostí.

Na wifi kukátko do dveří s kamerou si hladce zvyknou i malé děti. Možná jim přijde úsměvná pohádka O neposlušných kůzlátkách. Maminka koza odchází do města na nákup a klade kůzlátkám děťátkám na srdce: Nikomu neotevírejte. Počkejte, až uslyšíte můj hlásek… Mohl by být za dveřmi vlk! – Ale mami, máme přece dveřní kukátko s wifi!

Jediný problém bude, jaké dveřní kukátko si vybrat. Na trhu jich je celá řada – od zcela základních až po vypracované technologie na vysoké úrovni. Pokud zvolíte dveřní kukátko s wifi, budete mít v každém okamžiku přehled, co se děje kolem dveří. Detekce pohybu vám podá informaci třeba na mobil. Nemusíte být doma, a přesto budete mít stále aktuální zprávy. Kukátko do dveří s kamerou má řadu funkcí, podle nichž lze vybírat. Má většinou široký úhel záběru a může či nemusí mít noční přísvit. Je možné vybírat s ohledem na funkci wifi či zda chcete GSM simkartu anebo záznam patrný pouze na paměťové kartě LCD displeje kukátka.

Rozhodnete-li se pro kukátko s wifi, můžete sáhnout třeba po digitálním dveřním wifi kukátku Eques VEIU Copper. Disponuje barevným plně dotykovým LCD displejem, rozlišením 960 x 540 a úhlem záběru 180 °. Dveřní zvonek se vyrábí v antivandal variantě, kukátko má interní i externí paměť. Samozřejmě nechybí detekce pohybu a IR noční přísvit, vlastní tapeta, alarm, zoom… Dobrá volba je ale i digitální dveřní wifi kukátko Eques VEIU mini. Kukátko neustále monitoruje dění přede dveřmi, má úhel záběru 120 ° a má barevný displej se solidním rozlišením 320 x 240. Díky wifi připojení můžete mít neustálý přehled ve svém mobilu.

Pokud se rozhodnete pro dveřní kukátko bez wifi, mohlo by být užitečné digitální dveřní kukátko Brinno SHC500. Toto kukátko má kvalitní optickou čočku, díky které je pořízený záznam velmi ostrý a čistý. Snadno se instaluje a je nenápadné. Monitor, který snímá, co se děje za dveřmi, může být umístěn tak, že s ním nemají problém ani malé děti, pro něž je běžné dveřní kukátko příliš vysoko. Jednoduchá manipulace i cena je optimální i pro seniory.

 

Pořídit dveřní kukátko s kamerou a wifi do bytu nebo domu, kde žije sám senior, anebo tam, kde zůstává po jistou dobu samo dítě, frajeřina není. Je to jeden z bezpečnostních kroků, který může tuto velmi zranitelnou skupinu lidí ochránit. Ideální možnost vědět předem, komu otevřeme dveře, je zásadní krok k tomu zabránit nechtěné návštěvě. Jednoduchá instalace, umístění monitoru tam, kde je to pro obyvatele bytu ideální, je na těchto dveřních kukátkách úžasné. Nemusíte se bát o své prarodiče ani děti, když zrovna nejste nablízku. Další propracované funkce digitálních dveřních kukátek s wifi a GSM kartou mohou zasílat okamžité zprávy o tom, co se děje za dveřmi vašeho bytu i v době, kdy v něm nikdo není. A příjemné je i to, že nepropásnete žádnou návštěvu – dostanete zprávu na mobil a můžete na ni hned reagovat. Tedy – zaručeně se wifi dveřní kukátko s kamerou vyplatí.

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů