Aktuality

Ověřeno našimi zákazníky

Tomáš Kouřil, 19.02.2018
kolki, 18.02.2018
Výhody: Cena a sortiment
Anonym, 17.02.2018

Doprava a platba

Česká pošta – Balík Do ruky

  • Balík o hmotnosti až 30 kg, který je doručen na jakoukoliv adresu v ČR již následující pracovní den. V řadě míst ČR je nabízena možnost Odpoledního doručení do 19:00. V Krajských městech je nabízena možnost doručení v časových pásmech.
  • Na webu i v mobilní aplikaci poskytuje Česká pošta možnost změnit termín i způsob doručení.
  • Ve všední dny je balík doručován mezi 8:00-16:00 hodinou, ve vybraných lokalitách až do večerních hodin v rozmezí 14:00-19:00 hodin, v Praze od 14:00-20:00 hodin.
  • Před doručením balíku obdržíte SMS nebo e-mail s předpokládaným termínem doručení.
  • Pokud nebudete zastiženi na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík uložíme na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce.

Chcete balík doručit odpoledne?


Česká pošta – Balík Na poštu

  • Unikátní služba pro přepravu vnitrostátních balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice.
  • Adresát si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí.
  • Garance možnosti vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den.
  • Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Adresáta informujeme o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště.

CENA: 99 Kč bez DPH za jakýkoliv balík Českou poštou s dobírkou i platbou předem, vždy zaplatíte: 120,- Kč s DPH

koncoví zákazníci nad 2 tis. doprava zdarma

distributoři a velkoobchody: nad 5 tis doprava zdarma


PPL PARCEL CZ PRIVATE (B2C)

Po předání zásilky do rukou PPL obdržíte ze strany PPL informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím www.pplbalik.cz. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně následující den od pondělí do soboty od 8:00 do 18:00. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz.

Večerní doručení

V případě zájmu si můžete zvolit Večerní doručení, které probíhá mezi 17. a 21. hodinou - seznam lokalit pro Večerní doručení naleznete zde.

Sobotní doručení

Tato volitelná služba, která je poskytována po celé České republice, je určena příjemcům, kteří preferují doručení zásilky o víkendu. Doručování probíhá standardně od 8:00 do 18:00. U zásilky adresované na soukromou adresu a v případě, že je k dispozici telefonní číslo na příjemce, bude ráno před doručením prostřednictvím SMS odesláno dvouhodinové okno pro doručení a kontakt na řidiče. V případě nezastižení příjemce se další doručovací pokus uskuteční následující pracovní den. Pokud máte zájem o sobotní doručení, je nutné tuto službu objednat pomocí webové aplikace www.pplbalik.cz. Sobotní doručení není zpoplatněno.

Doručení do sítě výdejních míst PPL ParcelShop

Nechcete-li se vázat na určitý čas doručení, balík si může vyzvednout také na vámi zvoleném výdejním místě PPL ParcelShop. Seznam výdejen a více informací naleznete na stránce www.pplparcelshop.cz

Platba platební kartou při převzetí zásilky

Příjemce se může při převzetí zásilky rozhodnout, zda doběrečné zaplatí hotově nebo platební kartou. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.

CENA: 99 Kč bez DPH za jakýkoliv balík PPL s dobírkou i platbou předem, vždy zaplatíte: 120,- Kč s DPH

koncoví zákazníci nad 2 tis. doprava zdarma

distributoři a velkoobchody: nad 5 tis doprava zdarma

 


Osobní odběr v Praze a Třebíči

Objednávku je možné si po emailové výzvě vyzvednout v naší provozovně v Praze nebo Třebíči.

Centrála Třebíč

Variant plus, spol. s r. o.
U Obůrky 5
674 01 Třebíč
Provozní doba: po–pá: 7.00–16.30

Pobočka Praha

Variant plus, spol. s r. o.
Rostovská 2b/260
101 00 Praha 10-Vršovice
Provozní doba: po–pá: 8.00–17.00

 

Platba na dobírku

Zásilku zaplatíte až při převzetí zboží od kurýra PPL nebo poštovního doručovatele. V případě doručení přes PPL je možné zaplatit dobírku hotově nebo platební kartou. Při přepravě Českou poštou je možné platit pouze hotově.

Platba převodem předem

Ihned po odeslání objednávky jsou vám předány údaje pro provedení platebního příkazu ve vaší bance. Tyto údaje jsou vám zaslány na váš e-mail. Zboží je odesláno až po uhrazení celkové částky na náš bank. účet 8900168825/2600.

Platba hotově při osobním odběru v Praze nebo Třebíči

V našich výdejnách v Praze a Třebíči je možné platit za objednávku v hotovosti. Platební karty akceptujeme pouze v Praze.

Nenechte si ujít žádné novinky