Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: Rychlé objednání, rychlé vyzvednutí
Anonym, 14.09.2021
Výhody: Rychlost,ochota
Anonym, 13.09.2021
Anonym, 03.09.2021

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, QR platba, Equa Bank, Bitcoin

Články

Kvalitní čelovka, která vás nezklame

04.09.2021 - Kvalitní čelovka s pohybovým senzorem. Prozkoumejte novinku v naší nabídce.

Nejlepší kamera na motorku

23.08.2021 - Chcete nejlepší kameru na motorku? Mrkněte na CEL-TEC MK02 DUAL GPS Wi-Fi .

Levné IP kamery do bytu

04.08.2021 - Hledáte mini kamerku do bytu? Mrkněte na naši novinku Cel-Tec Cube Cam 33 Mini.

Cyklohelmy pro každého

04.07.2021 - Cyklohelmy mohou být i chytré. Představíme vám jejich funkce.

Batoh s kapsou na notebook

04.06.2021 - Hledáte kvalitní batoh s kapsou na notebook? Mrkněte na Kingston Elite 15,6".

Full HD kamera do auta

04.05.2021 - Představujeme vám autokameru se třemi kamerami. Mrkněte na její představení.

Powero City Blue (47)

Elektrokoloběžka Powero Dark Blue

Powero City Blue (47)
Powero City Blue (48)
Powero City Blue (49)
Powero City Blue (50)
Powero City Blue (51)
Powero City Blue (52)
Powero City Gray (39)
Powero City Gray (15)
Powero City Gray (45)
Powero City Gray (32)
Powero City Gray (46)
Powero City Gray (24)
Powero City Gray (28)
Powero City Gray (20)
Powero City Gray (23)
Powero City Gray (2)
Powero City Gray (4)
Powero City Gray (5)
Powero City Gray (6)
Powero City Gray (7)
Powero City Gray (8)
Powero City Gray (10)
Powero City Gray (11)
Powero City Gray (12)
Powero City Gray (13)
Powero City Gray (14)
Powero City Gray (16)
Powero City Gray (17)
Powero City Gray (19)
Powero City Gray (21)
Powero City Gray (22)
Powero City Gray (25)
Powero City Gray (26)
Powero City Gray (27)
Powero City Gray (29)
Powero City Gray (30)
Powero City Gray (31)
Powero City Gray (33)
Powero City Gray (35)
Powero City Gray (37)
Powero City Gray (38)
Powero City Gray (40)
Powero City Gray (41)
Powero City Gray (42)
Powero City Gray (47)
Víme, že koloběžku nemáte na to, abyste se o ni starali. Křivé brzdové kotouče, defekty, pískající brzdy, poškozené panty a ložiska, poškrábané plasty, ... To je to, na co s Powero City rovnou zapomeňte. Elektrokoloběžka má být kopec srandy a skvělý společník, a ne noční můra. Víme, co potřebujete do města a dotáhli jsme to do dokonalosti. Proto používáme elektromagnetickou rekuperační brzdu, která se neopotřebuje a vždy spolehlivě zastaví.Katalogové číslo:1907-011
EAN:8595584646833
Značka:E-Twow
Prodej tohoto zboží byl ukončen.
Zobrazit aktuální modely
Víme, že koloběžku nemáte na to, abyste se o ni starali. Křivé brzdové kotouče, defekty, pískající brzdy, poškozené panty a ložiska, poškrábané plasty, ... To je to, na co s Powero City rovnou zapomeňte. Elektrokoloběžka má být kopec srandy a skvělý společník, a ne noční můra. Víme, co potřebujete do města a dotáhli jsme to do dokonalosti. Proto používáme elektromagnetickou rekuperační brzdu, která se neopotřebuje a vždy spolehlivě zastaví.

Dokonalost v jednoduchosti

Víme, že koloběžku nemáte na to, abyste se o ni starali. Křivé brzdové kotouče, defekty, pískající brzdy, poškozené panty a ložiska, poškrábané plasty, ... To je to, na co s Powero City rovnou zapomeňte. Elektrokoloběžka má být kopec srandy a skvělý společník, a ne noční můra. Víme, co potřebujete do města a dotáhli jsme to do dokonalosti. Proto používáme elektromagnetickou rekuperační brzdu, která se neopotřebuje a vždy spolehlivě zastaví. Bezúdržbové pneumatiky, letecký hliník místo levných plastů, značková baterie Samsung, kvalitní odpružení. Děláme vše pro to, aby Vaše jediná práce s Powero City byla dobít občas její obrovskou baterii. A pokud něco selže, máte vlastní servis a dvouletou záruku!

 


 

3vaha.jpg

Hmotnost pouhých 11,3kg

Lehčí koloběžku s podobnými parametry nenajdete. Navíc má Powero City při této neuvěřitelné váze, díky které unesou koloběžku i děti, plně odpružené nejen zadní, ale i přední kolo. To zvyšuje bezpečnost i komfort z jízdy po našich rozbitých cestách a chodnících. Přidejme k tomu úžasný dojezd a výkon, a sami přijdete na to, že k této koloběžce není rozumná alternativa.

 


 

Obrovská 36V - 10,5 Ah SAMSUNG baterie (378 Wh)

Nechcete žádné kompromisy, jen to nejlepší z nejlepšího. Proto má Powero City baterie od Samsungu, a to pořádně nadupané. 378 Wh Vám postačí na pohodlný dojezd až 40 km, takže se nemusíte neustále strachovat, či Vám dojde šťava. Nedojde a Vy pohodlně a odpočinutý přijdete všude tam, kam se v rámci města vydáte. Doba nabíjení? Jen 3-4 hodiny z 0 na 100%. Navíc používáme jen špičkové značkové baterie z továrny SAMSUNG, protože víme, že od nás očekáváte jen to nejlepší.

 


 

Pořádný 500W výkon

Nízká hmotnost neznamená nízký výkon. 500 W Vám bohatě stačí na jízdu až 36 km/h, což ve městě ani není potřebné a proto výkon spíše využijete na bleskové zrychlení a případné stoupání do kopce. Powero City zvládne stoupání až do 25 stupňů!

 


 

odpruzeni.jpg

Plně odpružený podvozek

Kolobežky, které mají kvalitně odpružené kola začínají na váze okolo 20 kg. Powero City je výjimka. Zadní výkyvné pružení v kombinaci s předním teleskopickým přináší jízdu, jakou jste ještě nezažili. Zapomeňte na pevné podvozky! Powero City navíc unese až 125 kg, takže se nemusíte bát, že nic nevydrží.

 


 

Dojezd až 40 km

Dojezd byl donedávna největším strašákem všech zařízení elektromobility. Proto jsme se rozhodli zbourat tyto předsudky a přinesli koloběžku, kde si hlavu s dojazdem trápit nemusíte. Dojezd je vždy uváděný při ideálních podmínkách (70kg jezdec, bezvětří, teplota 20 stupňů, úplná rovina a hladký povrch). Víme, že Vy jezdit v ideálních podmínkách nebudete, ale s touto baterií se dojezdu bát nemusíte, i kdyby byl ten reálný jen poloviční! Při váze jen 11 kg jde o malý zázrak.

 


 

Rekuperace energie při brždění

Powero City je plná unikátních technologií, některé z nich znáte spíše z F1 než z ulice. Při brždění si Powero City dobíjí baterii pomocí rekuperace, podobně jako některé elektromobily či F1. Protože tato koloběžka je vyrobena do města, kde budete hodně a často brzdit, byla by škoda přeměnit všechnu kinetickou energii jen na teplo brzdových destiček a ty tak opotřebovat. Radši jí prodloužíme dojezd a zkrátíme dobu dobíjení, až přijedete domů.

 


 

Maximální rychlost 36 km /h

Víc než potřebujete kdekoliv ve městě. A to je dobře, protože víte, že máte vždy k dispozici dostatek výkonu. Ten se projeví lepším zrychlením, ale i bržděním (protože je rekuperační). Rychlost si umíte omezit a prodloužit tak dojezd. K dispozici máte navíc i tempomat. Pokud to však podmínky umožní, rychlost je jen na vás a máte jí k dispozici dost... A do cíle nepřijedete celý spocený, ale dobře naladěný ze skvělé jízdy...

 


 

powerocity_grey_folded.jpg

Lehce složitelná

Powero City složíte rychleji, než dočtete tuto větu. Při nízké hmotnosti a skladnosti ji dostanete všude. Do kufra auta, vlaku, autobusu, tramvaje, pod stůl v kavárni, do batohu, do kanceláře... Nikdo Vás nezastaví, pretože Powero City je nenápadná koloběžka, která nekřičí, že je elektrická. Svými rozměry ji nerozeznáte od obyčejné, mechanické koloběžky. Dokud se na ni nepostavíte a neodjedete jako vítr...

 


 

Údržba motoru? Není potřeba!

Motor jsme umístili přímo do předního kola. Nepotřebuje žádný řetěz, žádný olej, žádnou údržbu. Je přímo v náboji a přenos energie je tak extrémně efektivní. Zároveň je uzavřený tak, aby se do něho neprášilo a zvýšila se jeho životnost. Má až 500 W výkonu a jde o moderní, tzv. bezkartáčový motor, který se neopotřebuje ani po tisících kilometrech na plný plyn. Koloběžku si nekupujete na jeden rok a nejde o malou investici, proto si vyberte takovou, která poslouží roky bez toho, aby neustále něco vyžadovala.

 


 

pneu.jpg

Unikátní pneumatiky

Kolobežku si nekupujete na to, abyste jí sloužili, ale aby sloužila ona Vám. A to i po tisících kilometrech. Právě proto máme bezúdržbové pneumatiky, které jednoduše nedostanou defekt, což Vám garantujeme. Zároveň jsou však pružné a pohodlné při jízdě. Toto stojí za patent! Je to technologie malých vzduchových komůrek, které zabezpečují pohodlnou a bezpečnou jízdu bez strachu z defektu. Defekt není nic, na co máte náladu, když ho dostanete. Mnoho jiných koloběžek nemá kvalitný podvozek, ani tuto technologii a snaží se to nahradit dušovými pneumatikami, které sbírajích v městách defekty všude, kde projedou. S Powero City se Vám to nestane!

 


 

svetielko.jpg

Nelekne se noci

Silné světlo vpředu i vzadu, abyste viděli a bylo Vás vidět. Světlo můžete ovládát přímo za jízdy nebo si ho můžete nastavit na automatiku - když se setmí, Powero City koloběžka Vám sama posvíti na jízdu pomocí strategicky umístněných výkonných LED diod. Pokud Vám někdo skočí do cesty, piezo-elektrický zvonek poslouží jako spolehlivé upozornění.

 


 

Funkce zero start

Koloběžka se nerozběhne naplno sama od seba jen tím, že nechtíc zavadíte o plynovou páčku, ale počká na to, až ji rozběhnete sami odražením se od země jako na klasické kolobežce. Samozřejmě pokud se chcete rozjet přímo z místa, můžete tuto bezpečnostní vlastnost kdykoliv deaktivovat v menu koloběžky.

 


 

tachometer.jpg

Tempomat na koloběžce

Vyrážíte na delší trasu? Využijte tempomat. Stačí když Powero City koloběžku necháte jet chvíli stejnou rychlostí a ona si ji zapamatuje. Můžete pustit plynovou páčku a věnovat se jízdě. Jen co se dotknete brzy, tempomat se automaticky bezpečně vypne. Tato funkce je samostatně aktivovatelná, stejně jako omezovač maximální rychlosti a je jen na Vás, zda se Vám to zalíbí.

 


 

Žijeme zdravě v zdravém světě

Elektromobilita pomáha naší planetě a jde o budoucnost, která udělá svět lepším, zdravším a ekologičtějším místem pro život našich dětí. Energetická náročnost přesunů na koloběžce je mnohonásobně nižší než při přepravě autem nebo autobusem (a to i elektrickým) a tak minimalizujete ekologickou stopu, kterou po sobě zanechávate.

 


 

Záruční i pozáruční servis

Záruka dva roky a servis přímo od nás. K dispozici každý náhradní díl, který můžete potřebovat. Vyřešíme každý problém či nehodu. V rámci ČR pošleme pro koloběžku kurýra, který ji u Vás vyzvedne, abyste to měli ještě pohodlnější.

 


 

vyrobna.jpg

Léty ověřený výrobce

Koloběžky pro Powero vyrábí špičkový výrobca E-TWOW, který pro model Powero City zabezpečil víceré vylepšení, zejména v oblasti spolehlivosti . Nejde teda o žádneho nováčka, který za rok či dva zmizí z trhu, ale výrobce, který elektrické koloběžky úspešně vyrábí již devátý rok ve stovkách tisíc kusů a jezdí se na nich po celém světě. Powero City má všechny potřebné certifikáty pro evropský trh a splňuje požadované parametry, jako například normy EN 61000-6-1:2007, EN 61000-6-3:2007+A1:2011, EN ISO 12100:2010.

 


Parametry

Hmotnost: 11,3 kg (včetně baterie)
Typ baterie: SAMSUNG Li-Po (Lithiumpolymer) 36 V 378 Wh (10,5 Ah)
Nabíječka: UL certifikovaná – 3 A
Doba nabíjení: 3 - 4 h
Maximální rychlost: Do 36 km/h
Omezovač rychlosti: Ano, 12 / 20 / 25 km/h, vypnutelný
KERS technologie: Ano, rekuperace při brzdění
Systém ovládání: Brzda - páčka a nožní, plyn - páčka
Tempomat: Ano, vypnutelný v nastavení
Funkce Kick-start: Ano, vypnutelná v nastavení
Výkon: 500 W
Stoupání: do 25 stupňů (v závislosti na váze a podmínkách)
Motor: brushless (bezkartáčový, bezkomutátorový) DC v náboji kola
Dojezd: Do 40 km (při rychlosti 20 km/h a 70 kg, rovný povrch, bezvětří)
Nosnost: 125 kg
Materiál: Ultrapevný hliník 6061 T6
Osvětlení: Přední světlo s výkonnou LED (6ks), kontrolovaná přes CPU + automatický světelný senzor + zadní světlo v blatníku
Přenos síly: Motor přímo v náboji předního kola
Podvozek: Odpružené zadní i přední kolo
Brzdy: Zdvojený brzdový systém (přední elektromagentická brzda s KERS, zadní nožní brzda), vylepšené brždění, jen 6 m z 25 km/h pri 70 kg
Délka, výška, šířka (složená): 97 cm x 33 cm x 14,5 cm
Délka, výška, šířka (rozložená): 102 cm x 116 cm x 38 cm
Pneumatiky: Bezúdržbové, patentovaný systém dutin
Rozchod: 67 cm
Světlá výška: 9 cm
Výška tyče rukojeti: 77 – 91 – 100 cm (tři polohy), 100 cm stačí i pro obry
Obsah balení: Koloběžka, nabíječka, návod
Spotřeba energie: 7,7 Wh/km
Skládání: Plně složitelná, včetně ruček (patentované), automatické rozložení ruček
Hmotnost: 11,3 kg (včetně baterie)
Typ baterie: SAMSUNG Li-Po (Lithiumpolymer) 36 V 378 Wh (10,5 Ah)
Nabíječka: UL certifikovaná – 3 A
Doba nabíjení: 3 - 4 h
Maximální rychlost: Do 36 km/h
Omezovač rychlosti: Ano, 12 / 20 / 25 km/h, vypnutelný
KERS technologie: Ano, rekuperace při brzdění
Systém ovládání: Brzda - páčka a nožní, plyn - páčka
Tempomat: Ano, vypnutelný v nastavení
Funkce Kick-start: Ano, vypnutelná v nastavení
Výkon: 500 W
Stoupání: do 25 stupňů (v závislosti na váze a podmínkách)
Motor: brushless (bezkartáčový, bezkomutátorový) DC v náboji kola
Dojezd: Do 40 km (při rychlosti 20 km/h a 70 kg, rovný povrch, bezvětří)
Nosnost: 125 kg
Materiál: Ultrapevný hliník 6061 T6
Osvětlení: Přední světlo s výkonnou LED (6ks), kontrolovaná přes CPU + automatický světelný senzor + zadní světlo v blatníku
Přenos síly: Motor přímo v náboji předního kola
Podvozek: Odpružené zadní i přední kolo
Brzdy: Zdvojený brzdový systém (přední elektromagentická brzda s KERS, zadní nožní brzda), vylepšené brždění, jen 6 m z 25 km/h pri 70 kg
Délka, výška, šířka (složená): 97 cm x 33 cm x 14,5 cm
Délka, výška, šířka (rozložená): 102 cm x 116 cm x 38 cm
Pneumatiky: Bezúdržbové, patentovaný systém dutin
Rozchod: 67 cm
Světlá výška: 9 cm
Výška tyče rukojeti: 77 – 91 – 100 cm (tři polohy), 100 cm stačí i pro obry
Obsah balení: Koloběžka, nabíječka, návod
Spotřeba energie: 7,7 Wh/km
Skládání: Plně složitelná, včetně ruček (patentované), automatické rozložení ruček

Powero City Blue (48) Powero City Blue (49) Powero City Blue (50) Powero City Blue (51) Powero City Blue (52) Powero City Gray (39) Powero City Gray (15) Powero City Gray (45) Powero City Gray (32) Powero City Gray (46) Powero City Gray (24) Powero City Gray (28) Powero City Gray (20) Powero City Gray (23) Powero City Gray (2) Powero City Gray (4) Powero City Gray (5) Powero City Gray (6) Powero City Gray (7) Powero City Gray (8) Powero City Gray (10) Powero City Gray (11) Powero City Gray (12) Powero City Gray (13) Powero City Gray (14) Powero City Gray (16) Powero City Gray (17) Powero City Gray (19) Powero City Gray (21) Powero City Gray (22) Powero City Gray (25) Powero City Gray (26) Powero City Gray (27) Powero City Gray (29) Powero City Gray (30) Powero City Gray (31) Powero City Gray (33) Powero City Gray (35) Powero City Gray (37) Powero City Gray (38) Powero City Gray (40) Powero City Gray (41) Powero City Gray (42) Powero City Gray (47)
Manuál Powero City Manuál koloběžka Powero City 1.23 MB Stáhnout soubor

Dotaz na produkt: Powero City Dark Blue

 • Popis

  Dokonalost v jednoduchosti

  Víme, že koloběžku nemáte na to, abyste se o ni starali. Křivé brzdové kotouče, defekty, pískající brzdy, poškozené panty a ložiska, poškrábané plasty, ... To je to, na co s Powero City rovnou zapomeňte. Elektrokoloběžka má být kopec srandy a skvělý společník, a ne noční můra. Víme, co potřebujete do města a dotáhli jsme to do dokonalosti. Proto používáme elektromagnetickou rekuperační brzdu, která se neopotřebuje a vždy spolehlivě zastaví. Bezúdržbové pneumatiky, letecký hliník místo levných plastů, značková baterie Samsung, kvalitní odpružení. Děláme vše pro to, aby Vaše jediná práce s Powero City byla dobít občas její obrovskou baterii. A pokud něco selže, máte vlastní servis a dvouletou záruku!

   


   

  3vaha.jpg

  Hmotnost pouhých 11,3kg

  Lehčí koloběžku s podobnými parametry nenajdete. Navíc má Powero City při této neuvěřitelné váze, díky které unesou koloběžku i děti, plně odpružené nejen zadní, ale i přední kolo. To zvyšuje bezpečnost i komfort z jízdy po našich rozbitých cestách a chodnících. Přidejme k tomu úžasný dojezd a výkon, a sami přijdete na to, že k této koloběžce není rozumná alternativa.

   


   

  Obrovská 36V - 10,5 Ah SAMSUNG baterie (378 Wh)

  Nechcete žádné kompromisy, jen to nejlepší z nejlepšího. Proto má Powero City baterie od Samsungu, a to pořádně nadupané. 378 Wh Vám postačí na pohodlný dojezd až 40 km, takže se nemusíte neustále strachovat, či Vám dojde šťava. Nedojde a Vy pohodlně a odpočinutý přijdete všude tam, kam se v rámci města vydáte. Doba nabíjení? Jen 3-4 hodiny z 0 na 100%. Navíc používáme jen špičkové značkové baterie z továrny SAMSUNG, protože víme, že od nás očekáváte jen to nejlepší.

   


   

  Pořádný 500W výkon

  Nízká hmotnost neznamená nízký výkon. 500 W Vám bohatě stačí na jízdu až 36 km/h, což ve městě ani není potřebné a proto výkon spíše využijete na bleskové zrychlení a případné stoupání do kopce. Powero City zvládne stoupání až do 25 stupňů!

   


   

  odpruzeni.jpg

  Plně odpružený podvozek

  Kolobežky, které mají kvalitně odpružené kola začínají na váze okolo 20 kg. Powero City je výjimka. Zadní výkyvné pružení v kombinaci s předním teleskopickým přináší jízdu, jakou jste ještě nezažili. Zapomeňte na pevné podvozky! Powero City navíc unese až 125 kg, takže se nemusíte bát, že nic nevydrží.

   


   

  Dojezd až 40 km

  Dojezd byl donedávna největším strašákem všech zařízení elektromobility. Proto jsme se rozhodli zbourat tyto předsudky a přinesli koloběžku, kde si hlavu s dojazdem trápit nemusíte. Dojezd je vždy uváděný při ideálních podmínkách (70kg jezdec, bezvětří, teplota 20 stupňů, úplná rovina a hladký povrch). Víme, že Vy jezdit v ideálních podmínkách nebudete, ale s touto baterií se dojezdu bát nemusíte, i kdyby byl ten reálný jen poloviční! Při váze jen 11 kg jde o malý zázrak.

   


   

  Rekuperace energie při brždění

  Powero City je plná unikátních technologií, některé z nich znáte spíše z F1 než z ulice. Při brždění si Powero City dobíjí baterii pomocí rekuperace, podobně jako některé elektromobily či F1. Protože tato koloběžka je vyrobena do města, kde budete hodně a často brzdit, byla by škoda přeměnit všechnu kinetickou energii jen na teplo brzdových destiček a ty tak opotřebovat. Radši jí prodloužíme dojezd a zkrátíme dobu dobíjení, až přijedete domů.

   


   

  Maximální rychlost 36 km /h

  Víc než potřebujete kdekoliv ve městě. A to je dobře, protože víte, že máte vždy k dispozici dostatek výkonu. Ten se projeví lepším zrychlením, ale i bržděním (protože je rekuperační). Rychlost si umíte omezit a prodloužit tak dojezd. K dispozici máte navíc i tempomat. Pokud to však podmínky umožní, rychlost je jen na vás a máte jí k dispozici dost... A do cíle nepřijedete celý spocený, ale dobře naladěný ze skvělé jízdy...

   


   

  powerocity_grey_folded.jpg

  Lehce složitelná

  Powero City složíte rychleji, než dočtete tuto větu. Při nízké hmotnosti a skladnosti ji dostanete všude. Do kufra auta, vlaku, autobusu, tramvaje, pod stůl v kavárni, do batohu, do kanceláře... Nikdo Vás nezastaví, pretože Powero City je nenápadná koloběžka, která nekřičí, že je elektrická. Svými rozměry ji nerozeznáte od obyčejné, mechanické koloběžky. Dokud se na ni nepostavíte a neodjedete jako vítr...

   


   

  Údržba motoru? Není potřeba!

  Motor jsme umístili přímo do předního kola. Nepotřebuje žádný řetěz, žádný olej, žádnou údržbu. Je přímo v náboji a přenos energie je tak extrémně efektivní. Zároveň je uzavřený tak, aby se do něho neprášilo a zvýšila se jeho životnost. Má až 500 W výkonu a jde o moderní, tzv. bezkartáčový motor, který se neopotřebuje ani po tisících kilometrech na plný plyn. Koloběžku si nekupujete na jeden rok a nejde o malou investici, proto si vyberte takovou, která poslouží roky bez toho, aby neustále něco vyžadovala.

   


   

  pneu.jpg

  Unikátní pneumatiky

  Kolobežku si nekupujete na to, abyste jí sloužili, ale aby sloužila ona Vám. A to i po tisících kilometrech. Právě proto máme bezúdržbové pneumatiky, které jednoduše nedostanou defekt, což Vám garantujeme. Zároveň jsou však pružné a pohodlné při jízdě. Toto stojí za patent! Je to technologie malých vzduchových komůrek, které zabezpečují pohodlnou a bezpečnou jízdu bez strachu z defektu. Defekt není nic, na co máte náladu, když ho dostanete. Mnoho jiných koloběžek nemá kvalitný podvozek, ani tuto technologii a snaží se to nahradit dušovými pneumatikami, které sbírajích v městách defekty všude, kde projedou. S Powero City se Vám to nestane!

   


   

  svetielko.jpg

  Nelekne se noci

  Silné světlo vpředu i vzadu, abyste viděli a bylo Vás vidět. Světlo můžete ovládát přímo za jízdy nebo si ho můžete nastavit na automatiku - když se setmí, Powero City koloběžka Vám sama posvíti na jízdu pomocí strategicky umístněných výkonných LED diod. Pokud Vám někdo skočí do cesty, piezo-elektrický zvonek poslouží jako spolehlivé upozornění.

   


   

  Funkce zero start

  Koloběžka se nerozběhne naplno sama od seba jen tím, že nechtíc zavadíte o plynovou páčku, ale počká na to, až ji rozběhnete sami odražením se od země jako na klasické kolobežce. Samozřejmě pokud se chcete rozjet přímo z místa, můžete tuto bezpečnostní vlastnost kdykoliv deaktivovat v menu koloběžky.

   


   

  tachometer.jpg

  Tempomat na koloběžce

  Vyrážíte na delší trasu? Využijte tempomat. Stačí když Powero City koloběžku necháte jet chvíli stejnou rychlostí a ona si ji zapamatuje. Můžete pustit plynovou páčku a věnovat se jízdě. Jen co se dotknete brzy, tempomat se automaticky bezpečně vypne. Tato funkce je samostatně aktivovatelná, stejně jako omezovač maximální rychlosti a je jen na Vás, zda se Vám to zalíbí.

   


   

  Žijeme zdravě v zdravém světě

  Elektromobilita pomáha naší planetě a jde o budoucnost, která udělá svět lepším, zdravším a ekologičtějším místem pro život našich dětí. Energetická náročnost přesunů na koloběžce je mnohonásobně nižší než při přepravě autem nebo autobusem (a to i elektrickým) a tak minimalizujete ekologickou stopu, kterou po sobě zanechávate.

   


   

  Záruční i pozáruční servis

  Záruka dva roky a servis přímo od nás. K dispozici každý náhradní díl, který můžete potřebovat. Vyřešíme každý problém či nehodu. V rámci ČR pošleme pro koloběžku kurýra, který ji u Vás vyzvedne, abyste to měli ještě pohodlnější.

   


   

  vyrobna.jpg

  Léty ověřený výrobce

  Koloběžky pro Powero vyrábí špičkový výrobca E-TWOW, který pro model Powero City zabezpečil víceré vylepšení, zejména v oblasti spolehlivosti . Nejde teda o žádneho nováčka, který za rok či dva zmizí z trhu, ale výrobce, který elektrické koloběžky úspešně vyrábí již devátý rok ve stovkách tisíc kusů a jezdí se na nich po celém světě. Powero City má všechny potřebné certifikáty pro evropský trh a splňuje požadované parametry, jako například normy EN 61000-6-1:2007, EN 61000-6-3:2007+A1:2011, EN ISO 12100:2010.

   


  Parametry

  Hmotnost: 11,3 kg (včetně baterie)
  Typ baterie: SAMSUNG Li-Po (Lithiumpolymer) 36 V 378 Wh (10,5 Ah)
  Nabíječka: UL certifikovaná – 3 A
  Doba nabíjení: 3 - 4 h
  Maximální rychlost: Do 36 km/h
  Omezovač rychlosti: Ano, 12 / 20 / 25 km/h, vypnutelný
  KERS technologie: Ano, rekuperace při brzdění
  Systém ovládání: Brzda - páčka a nožní, plyn - páčka
  Tempomat: Ano, vypnutelný v nastavení
  Funkce Kick-start: Ano, vypnutelná v nastavení
  Výkon: 500 W
  Stoupání: do 25 stupňů (v závislosti na váze a podmínkách)
  Motor: brushless (bezkartáčový, bezkomutátorový) DC v náboji kola
  Dojezd: Do 40 km (při rychlosti 20 km/h a 70 kg, rovný povrch, bezvětří)
  Nosnost: 125 kg
  Materiál: Ultrapevný hliník 6061 T6
  Osvětlení: Přední světlo s výkonnou LED (6ks), kontrolovaná přes CPU + automatický světelný senzor + zadní světlo v blatníku
  Přenos síly: Motor přímo v náboji předního kola
  Podvozek: Odpružené zadní i přední kolo
  Brzdy: Zdvojený brzdový systém (přední elektromagentická brzda s KERS, zadní nožní brzda), vylepšené brždění, jen 6 m z 25 km/h pri 70 kg
  Délka, výška, šířka (složená): 97 cm x 33 cm x 14,5 cm
  Délka, výška, šířka (rozložená): 102 cm x 116 cm x 38 cm
  Pneumatiky: Bezúdržbové, patentovaný systém dutin
  Rozchod: 67 cm
  Světlá výška: 9 cm
  Výška tyče rukojeti: 77 – 91 – 100 cm (tři polohy), 100 cm stačí i pro obry
  Obsah balení: Koloběžka, nabíječka, návod
  Spotřeba energie: 7,7 Wh/km
  Skládání: Plně složitelná, včetně ruček (patentované), automatické rozložení ruček
 • Parametry

  Hmotnost: 11,3 kg (včetně baterie)
  Typ baterie: SAMSUNG Li-Po (Lithiumpolymer) 36 V 378 Wh (10,5 Ah)
  Nabíječka: UL certifikovaná – 3 A
  Doba nabíjení: 3 - 4 h
  Maximální rychlost: Do 36 km/h
  Omezovač rychlosti: Ano, 12 / 20 / 25 km/h, vypnutelný
  KERS technologie: Ano, rekuperace při brzdění
  Systém ovládání: Brzda - páčka a nožní, plyn - páčka
  Tempomat: Ano, vypnutelný v nastavení
  Funkce Kick-start: Ano, vypnutelná v nastavení
  Výkon: 500 W
  Stoupání: do 25 stupňů (v závislosti na váze a podmínkách)
  Motor: brushless (bezkartáčový, bezkomutátorový) DC v náboji kola
  Dojezd: Do 40 km (při rychlosti 20 km/h a 70 kg, rovný povrch, bezvětří)
  Nosnost: 125 kg
  Materiál: Ultrapevný hliník 6061 T6
  Osvětlení: Přední světlo s výkonnou LED (6ks), kontrolovaná přes CPU + automatický světelný senzor + zadní světlo v blatníku
  Přenos síly: Motor přímo v náboji předního kola
  Podvozek: Odpružené zadní i přední kolo
  Brzdy: Zdvojený brzdový systém (přední elektromagentická brzda s KERS, zadní nožní brzda), vylepšené brždění, jen 6 m z 25 km/h pri 70 kg
  Délka, výška, šířka (složená): 97 cm x 33 cm x 14,5 cm
  Délka, výška, šířka (rozložená): 102 cm x 116 cm x 38 cm
  Pneumatiky: Bezúdržbové, patentovaný systém dutin
  Rozchod: 67 cm
  Světlá výška: 9 cm
  Výška tyče rukojeti: 77 – 91 – 100 cm (tři polohy), 100 cm stačí i pro obry
  Obsah balení: Koloběžka, nabíječka, návod
  Spotřeba energie: 7,7 Wh/km
  Skládání: Plně složitelná, včetně ruček (patentované), automatické rozložení ruček
 • Video

 • Fotografie

  Powero City Blue (48) Powero City Blue (49) Powero City Blue (50) Powero City Blue (51) Powero City Blue (52) Powero City Gray (39) Powero City Gray (15) Powero City Gray (45) Powero City Gray (32) Powero City Gray (46) Powero City Gray (24) Powero City Gray (28) Powero City Gray (20) Powero City Gray (23) Powero City Gray (2) Powero City Gray (4) Powero City Gray (5) Powero City Gray (6) Powero City Gray (7) Powero City Gray (8) Powero City Gray (10) Powero City Gray (11) Powero City Gray (12) Powero City Gray (13) Powero City Gray (14) Powero City Gray (16) Powero City Gray (17) Powero City Gray (19) Powero City Gray (21) Powero City Gray (22) Powero City Gray (25) Powero City Gray (26) Powero City Gray (27) Powero City Gray (29) Powero City Gray (30) Powero City Gray (31) Powero City Gray (33) Powero City Gray (35) Powero City Gray (37) Powero City Gray (38) Powero City Gray (40) Powero City Gray (41) Powero City Gray (42) Powero City Gray (47)
 • Ke stažení (1)

  Manuál Powero City Manuál koloběžka Powero City 1.23 MB Stáhnout soubor
 • Dotaz

  Dotaz na produkt: Powero City Dark Blue

Nenechte si ujít žádné novinky
vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů